w

Jak wygląda największa jaskinia znaleziona przez graczy Minecrafta na nowych wersjach testowych?

Ogromna jaskinia wygenerowana na jednym z najnowszych snapshotów.


Aktualizacja 1.17 wprowadza do Minecrafta przede wszystkim długo wyczekiwane przez społeczność gry jaskinie. Podziemia w najnowszych wersjach testowych znacząco różnią się od tego, co dotychczas gracze Minecrafta mogli znaleźć pod powierzchnią.

Wielu użytkowników chwali się tym, co udało im się znaleźć, a wśród najlepszych znalezisk można wyróżnić przeogromną jaskinię. Jak ona wygląda?

Największa jaskinia w Minecraft?

O tym, czym charakteryzują się nowe podziemia, można przeczytać w opisie snapshota 21w06a. Można znaleźć w nim między innymi informacje na temat zupełnie nowych jaskiniowych biomów i wiele więcej (Snapshot 21w06a wprowadza do Minecrafta kompletnie nowy generator jaskiń).

Użytkownik Felipe_Con podzielił się ze społecznością klipem, w którym leci on przez ogromną jaskinię, którą napotkał w jednym ze swoich światów.

ZOBACZ – Dymy serwerem Minecraft streamerów, największa do tej pory konkurencja dla Kwadratowej Masakry

Rozmiary podziemi są naprawdę imponujące. Na wyróżnienie zasługują również podwieszone w największej komnacie tunele kopalni, którą można zobaczyć na filmiku. Autor podzielił się również seedem i koordynatami, aby każdy chętny mógł zobaczyć jaskinię na własnym komputerze.

  • Wersja: 21w08b
  • Seed: -2340259456214783593
  • Koordynaty: 362.925, -47.86248, 388,039

Mimo że twórcy nieustannie pracują nad kolejnymi wersjami testowymi i to, co aktualnie można zobaczyć w snapshotach nie jest jeszcze ostatecznym widokiem, który będzie można zobaczyć w podziemiach Minecrafta, daje to świetny pogląd na to, jak bardzo gra ulegnie zmianom.