w

Niesamowity realistyczny texture pack do Minecrafta tworzony przez jednego z graczy

Zdaniem ogromnej części społeczności jest to jeden z najpiękniejszych texture packów, jaki widzieli.


Paczki tekstur są jednym z najprostszych sposobów na zmianę tego, jak wygląda sześcienny świat Minecrafta. W sieci można znaleźć texture packi o przeróżnych rozdzielczościach i tematykach, jak na przykład paczka zmieniająca świat na taki zbudowany z klocków Lego (Jak wyglądałby świat Minecrafta zbudowany z klocków Lego? Niesamowity projekt jednego z graczy).

Proces tworzenia tego typu paczki może trwać naprawdę długo i wymagać ogromnej ilości godzin. Między innymi z tego powodu projekt gracza o nicku Dmitriy_DG3D zdobywa tak dużą popularność.

Stylized Resource Pack

Stylized Resource Pack to nazwa paczki tekstur tworzonej w pojedynkę przez gracza o nicku Dmitriy_DG3D​ i zdaniem wielu fanów Minecrafta jest to najlepiej wyglądający realistyczny texture pack, jaki widzieli. Połączenie wysokiej rozdzielczości wraz z głębią bloków okazało się strzałem w dziesiątkę. Mimo że społeczność gry widziała już dużo, komentujący przyznają, że dzieło Dimitry_DG3D jest imponujące.

ZOBACZ – Ile osób gra obecnie w Minecrafta? Liczba graczy zwiększyła się, czy zmniejszyła od zeszłego roku?

Otrzymane rezultaty widoczne na powyższych zrzutach ekranu, przedstawiających paczkę w połączeniu z shaderami BSL, są naprawdę niesamowite. Texture pack jest dostępny do pobrania na stronie Patreon założonej przez jego twórcę – patreon.com/Stylized. Można tam znaleźć również znacznie więcej grafik pokazujących zmienione tekstury.