w

Perfekcyjnie ucięty klip z Minecrafta. Gracz dosłownie wyleciał w kosmos

Iron Golem z Minecrafta wyrzucił jednego z graczy prosto w chmury.


Minecraft to gra, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkcja Mojangu znajduje się wysoko na listach najlepiej sprzedawanych gier kiedykolwiek, więc nie dziwi fakt, że w ogromnej społeczności pojawia się sporo ciekawej zawartości. Niektórzy fani dzielą się czymś, co udało się im stworzyć, jak na przykład budowle czy złożone układy z Redstone, a inni na przykład publikują zabawne lub ciekawe filmiki.

Co poszło nie tak?

Iron Golem to jeden z bardziej charakterystycznych stworów, jakie można spotkać w Minecrafcie. Powstało z nimi sporo grafik, a użytkownik o nicku C0ll4t3r4lD4m4g3 pokazuje świetny klip, w którym mob sprawia, że gracz wylatuje wysoko w powietrze.

Mimo że Iron Golem nie jest agresywny w stosunku do gracza, kiedy zostanie zaatakowany pierwszy, będzie się bronił. Mob dropi żelazo, które we wczesnych etapach gry jest naprawdę ważne, a sztuczka, która polega na zbudowaniu wieżyczki, dzięki której nie można zostać uderzonym, pozwala na proste pozyskanie kilku sztabek.

Na powyższym klipie widać jednak, że wystarczy zniszczenie jednego bloku, aby golem dosięgnął gracza. Charakterystyczny atak szybko wysłał go wysoko w chmury, a przycięcie w idealnym momencie sprawiło, że filmik szybko zebrał masę pozytywnych reakcji.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft