Szkielet z Minecrafta usilnie próbował powalić małego żółwia. Filmik z jego starań rozbawił graczy

Minecraft

Reklama

Żółw z Minecrafta pokazuje, w jaki sposób uchronić się przed strzałami szkieleta.

Reklama


Świat Minecrafta jest naprawdę rozbudowany i podczas eksploracji można napotkać zarówno wiele struktur, jak i stworków. Niektóre z nich będą agresywne, a inne przyjazne bądź neutralne dla gracza. Przygody w Minecrafcie są również unikatowe przez losowo generowany świat oraz po prostu losowe zdarzenia, które mogą się przytrafić w trakcie zwiedzania świata.

Jeden z graczy podzielił się klipem, który przedstawia sytuację ze szkieletem na pająku, który usilnie próbował zastrzelić małego żółwia. Jego starania były jednak na nic, a zawzięcie sprawiło, że próba była na tyle zabawna, że zyskała naprawdę sporą popularność w sieci.

Walka szkieleta z żółwiem

Żółwie w Minecrafcie to pasywne stworzenia, które można napotkać zazwyczaj w pobliżu wody. Agresywne moby traktują je jednak podobnie jak gracza i próbują je atakować. Użytkownik o nicku Vrail_Nightviper napotkał szkieleta ujeżdżającego pająka, który próbował zastrzelić małego żółwia. Zadanie okazało się jednak trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Reklama

Video

Szkielet nie mógł pochylić się niżej, aby trafić w żółwia, który stał po prostu za blisko niego. Ilość strzał pokazuje, jak długo mobek usiłował trafić zwierzaka. Po jakimś czasie jednak mu się udało – wtedy do akcji wkroczył gracz, który uratował go z opresji.

Powyższy filmik szybko zebrał prawie 20 tysięcy pozytywnych ocen, a w sekcji komentarzy pojawiały się pytania o to, czym żółw tak bardzo zdenerwował tego szkieleta.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej