w

Ten gracz Minecraft zrobił coś naprawdę głupiego. Zorientował się, gdy było już za późno

Jeden z fanów Minecrafta zagapił się i potem mocno tego żałował. Co dokładnie się wydarzyło?


Praktycznie każdy gracz popełnił błąd wywołany pośpiechem lub roztargnieniem. Czasami wystarczy jedno niewłaściwie kliknięcie, by stracić postęp w grze.

Dzisiejszy bohater z Reddita robił coś z automatu, aż nagle zorientował się, że sprawy poszły za daleko i przez nieuwagę dużo stracił. Co dokładnie się stało?

Nieodwracalny błąd w Minecraft

Na Reddicie Minecrafta pojawił się wpis, który mówi, że wystarczy zwrócić uwagę, a „zobaczysz dokładny moment, w którym umarłem w środku”. Taki tytuł niewątpliwie zachęca do oglądania, ponieważ sugeruje, że gracz zrobił coś naprawdę głupiego.

Użytkownik Reddita o pseudonimie _Wintry zrobił coś, czego potem bardzo żałował. Wystarczyła chwila nieuwagi, by stało się to, co widać na poniższym nagraniu.

Video

Nagranie wydaje się bardzo spokojne. Widać gracza, który odkłada przedmioty do skrzynki, a następnie przechodzi przez teren bazy do pobliskiej studni z lawą. Ta służy do niszczenia niepotrzebnych bloków, takich jak m.in. Dirt czy Cobblestone.

Gracz staje przed studnią i pozbywa się niepotrzebnych przedmiotów z ekwipunku. W pewnym momencie zauważa jednak, co właśnie zrobił.

Każdy, kto oglądał film uważnie, na pewno wychwycił moment, w którym autor wrzuca do lawy swój diamentowy kilof. Przedmiot nazwany „Lucky Duck”, mający Unbreaking III, Fortune III, Efficiency Iv i Meding I ginie bezpowrotnie, a autor nagrania zastyga na chwilę, „umierając w środku”.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft