w

Ten gracz Minecraft próbował odwzorować lokacje z Five Nights at Freddy’s. Jak mu wyszło?

Reklama

Jeden z graczy Minecrafta uznał, że zbuduje sześcienną pizzerię znaną z FNAF 2.


Ostatnio bardzo dużo mówi się o serii gier Five Nights at Freddy’s, głównie za sprawą wydanego niedawno filmu „Pięć koszmarnych nocy” (premiera odbyła się 27 października 2023 roku).

Sporo graczy Minecrafta to fani wspomnianej produkcji, szczególnie że kilka lat temu była naprawdę popularna i niejedna osoba ma do niej duży sentyment. Jeden z fanów uznał, że odwzoruje pewną lokację z gry, a dokładnie drugiej części serii. Jak mu wyszło?

Pizzeria z FNAF w Minecraft

Reklama

W drugiej odsłonie serii FNAF gracz musi przetrwać w nowej wersji Freddy Fazbear’s Pizza, unikając animatroników. To właśnie ta pizzeria została przeniesiona do Minecrafta przez gracza o nicku Twillott007. Swój projekt udostępnił na Reddicie związanym z grą.

Oczywiście w sześciennym świecie brakuje charakterystycznych bohaterów Five Nights at Freddy’s, więc nie dało się odwzorować gry w 100%.

Widać, że cała lokacja jest naprawdę spora i bez problemu można się w niej zgubić. Towarzysząca graczowi pustka całkiem dobrze zgrywa się z faktem, że oryginał jest survival horrorem.

Video

To, czy projekt faktycznie się udał, każdy może ocenić samodzielnie. Pewne jest to, że gracz poświęcił na to naprawdę sporo czasu i dobrze zgrał się z budowaniem, ponieważ skończył niedługo po premierze filmu związanego ze wspomnianą serią.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft