w

W jaki sposób gracze Minecraft obchodzą święta Bożego Narodzenia? Figurki, choinki i inne

Jak można obchodzić Boże Narodzenie w Minecraft? Gracze pokazują swoje sposoby.


Święta to okres, który w jakiś sposób dotyka praktycznie każdego, a ich klimat jest wyczuwalny niezależnie od tego, czy przegląda się internet, czy może wybierze się na miasto lub centrum handlowego.

To samo tyczy się gier z aktywną społecznością, a do takich z pewnością zalicza się Minecraft, który mimo swojego wieku dalej jest regularnie aktualizowany, a gracze często dzielą się swoimi poczynaniami. Naturalne więc będzie to, że w świątecznym okresie będą pojawiały się wpisy, które będą się do nich odwoływały.

Święta u graczy Minecrafta

Gracze Minecrafta budują nie tylko choinki, ale i inne budowle związane ze świętami, a niektórzy postanowili pójść o krok dalej i stworzyć coś jeszcze innego. Jak prezentują się najbardziej docenione przez społeczność gry wpisy?

Użytkownik Seirin-Blu postanowił złożyć świąteczne życzenia, wysyłając krótki filmik, pokazujący zbudowaną przez niego choinkę, a na pierwszym planie padający śnieg, który nadaje klimatu całemu klipowi.

Kolejna na liście jest ogromna choinka użytkownika KaiWorldYT. Pod nią natomiast można znaleźć prezenty, a jeden z nich stworzony został z mapartu przypominającego świąteczny papier do pakowania.

Dalej na liście jest nie tylko choinka, ale i cały domek, nad którym można zauważyć zaprzęg wraz ze Świętym Mikołajem. Budowla jest autorstwa użytkownika Erickbatatapt2 i została zbudowana w taki sposób, że pełniłaby świetną dekorację świąteczną na praktycznie każdej mapie.

Arkhonte94 postanowił zbudować całe świąteczne miasteczko, nie tylko umieszczając w nim choinkę, ale również inne charakterystyczne dla świątecznego okresu dekoracje.

Święta powiązane z Minecraftem nie muszą ograniczać się do aktywności w grze. Świetnym przykładem jest wpis opublikowany przez użytkownika ASkinnedCat. Podzielił się on zdjęciem papierowej figurki swojej postaci z gry, która odpakowuje prezenty obok charakterystycznej dla stylu Minecrafta choinki.

Oczywiście jest to tylko garstka z tego, co jako gracz Minecrafta można robić w święta, aby poczuć klimat tego wyjątkowego okresu. Każdy może znaleźć swój sposób, aby uczcić ten czas, czego dowodem są powyższe przykłady.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft