w

Wyniki głosowania na nowego moba w Minecraft. Oto zwycięzca

Twórcy Minecrafta ujawnili zwycięzcę głosowania Mob Vote 2023.


W ostatnich dniach społeczność sześciennego świata rozmawiała głównie o tym, jaki mob trafi do gry. Twórcy przygotowali trzy propozycje, a każda z nich oferowała inne korzyści. Gracze nie mogli doczekać się, aż głosowanie zostanie otwarte, a potem Mojang opublikuje jego wyniki.

Na Reddicie aktywnie dyskutowano o tym, który gatunek jest najciekawszy, który bonus będzie najkorzystniejszy lub po prostu oceniano wygląd poszczególnych zwierząt. Dziś wiadomo już, kto zdobył najwięcej głosów ze strony społeczności i pojawi się w grze, oferując zupełnie nowy przedmiot.

Zwycięzca głosowania na nowego moba

W najnowszym Mob Vote 2023 Mojang przygotowało 3 nowe gatunki stworków, które oferowały różne bonusy dla graczy. Tak prezentowała się lista:

  • krab,
  • pancernik,
  • pingwin.

Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 13 października 2023 roku i zakończyło w niedzielną noc 15 października. Chwilę przed ogłoszeniem, kto wygrał, twórcy poinformowali, że najmniej głosu padło na pingwina.

Emocje rosły, a gracze nie mogli doczekać się, aż poznają zwycięzcę. W końcu dodano wyczekiwany wpis z informacją, że pierwsze miejsce zajął pancernik.

Dla przypomnienia – tak reklamowano tego moba przed rozpoczęciem głosowania:

Och, to jest Pancernik – jeden z mobów, które chcą dołączyć do Minecrafta! Żyje w ciepłych miejscach, takich jak biom sawanny. Pancernik upuszcza Scute, które można użyć do stworzenia zbroi dla twojego wilka. Zapewni to twojemu ulubionemu czworonożnemu przyjacielowi dodatkową ochronę przed wrogimi mobami. 

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft