Wygląd Endermana dostosowany do biomu, w którym się znajduje

Minecraft

Reklama

Ta modyfikacja zachwyciła społeczność. Jak prezentują się Endermany w różnych skórkach?


Enderman to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych mobów z Minecrafta. Jest na tyle popularny, że powstają z nim figurki, pluszaki, kubki i inne ozdoby. Kojarzą go nawet ci, którzy nie mieli nic wspólnego z sześciennym światem.

Endermany z racji swojego wzrostu, koloru i przeszywającego spojrzenia, mogą nieco przerażać, szczególnie jeśli mowa o młodszych graczach. Ktoś wpadł na pomysł, że wspomniane moby nie zawsze musiałyby być tak proste, a mogłyby dostosowywać swój wygląd do biomu, w którym akurat się znajdują.

Tak oto powstał mod, który wpływa na projekt Endermanów i zaskakuje kreatywnym podejściem. Który biom otrzymał najciekawszą „skórkę”?

Reklama

Nowy wygląd Endermana z Minecraft

Reklama

Enderman śnieżny, grzybowy, a może leśny? To tylko kilka przykładów, które oferuje fanowski mod. W zależności od biomu zmiany wyglądu mogą być znaczące lub naprawdę subtelne.

Prezentacja modyfikacji pojawiła się parę dni temu na Reddicie i szybko zyskała masę pozytywnych komentarzy. Gracze uznali, że mod jest naprawdę kreatywny, a przerobione Endermany działają na wyobraźnię. Trudno tak naprawdę wybrać najlepszą skórkę, ponieważ każda wyróżnia się w inny sposób.

Video

Z jednej strony tego typu przeróbki wyglądają ciekawie i gdyby Mojang wprowadziło skórki do najpopularniejszych mobów, wielu graczy ucieszyłoby się z tego. Z drugiej są też głosy, że właśnie bardzo proste i niezmienne projekty Creepera czy Endermana sprawiają, że ci są tak kultowi i kochani przez społeczność.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej