w ,

Popularna raperka czekała, aż będzie miała 18 lat. Rekord OnlyFans zaledwie po 6 godzinach

Popularna raperka, znana jako Bhad Bhabie właśnie pobiła rekord OnlyFans. Zajęło jej to w sumie 6 godzin.


O kwotach, jakie zarabia się na OnlyFans krążą już legendy. Dokładnie takie, jak o tym, że w serwisie można zarabiać jedynie na pokazywaniu własnego ciała. W rzeczywistości wiele osób mających tam konta i zarabiających ogromne kwoty nigdy nie pokazało niczego “niestosownego”. Jak było w tym przypadku? Dokładnie tak samo. To same zdjęcia i filmy w bieliźnie.

Tak, czy inaczej, w serwisie padł nowy rekord. Raperka Bhad Bhabie zarobiła okrągły milion dolarów w zaledwie 6 godzin. Jak?

Kilka dni temu skończyła 18 lat

Raperka 26 marca skończyła 18 lat, kilka dni później ogłosiła pojawienie się w serwisie OnlyFans. Na swoim Twitterze zamieściła zapowiedź, a następnie pokazała swoje zarobki po zaledwie 6 godzinach.

Miesiąc subskrypcji kosztuje 23.99$. Po 6 godzinach zarobki wyglądały następująco:

  • 757,526.08$ – subskrypcje
  • 267,675$ – bezpośrednie wpłaty na PW
  • 5,502.35$ – napiwki

Wszystko to w sumie dało ponad milion dolarów. Przeliczając to na złotówki wychodzi łącznie 3 miliony 915 tysięcy. Widząc to trudno się dziwić, że streamerki na Twitchu coraz chętniej i częściej reklamują swoje konta na OnlyFans. Szczególnie, że wcale nie muszą tam pokazywać jakoś dużo.

Ludzie są skuszeni głównie faktem samego posiadania konta. To bowiem kojarzy się z nagością. Ludzie są przekonani, ze zobaczą streamerki nago, natomiast finalnie często nic takiego nie ma miejsca. Choć oczywiście nagość jest tam tematem numer jeden i jest jej bardzo dużo.