w

Gracze zauważyli Królową Junkertown w materiałach Blizzarda, razem z systemem klanów

Informacji o Overwatch jest cała masa, o większości z nich można było dowiedzieć się przy okazji prezentacji na BlizzConline, natomiast niektóre z nich pojawiają się dopiero teraz.


BlizzConline dostarczył całej masy informacji o tym, czego spodziewać się w kwestii Overwatch 2. Do tej pory wspominaliśmy o kilku tematach:

Teraz okazuje się, że do Sojourn może dołączyć także Junkerqeen, o której mówiło się już nie miesiące, a lata temu.

Informacje przedstawione poniżej nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Bazują na wskazówkach, a nie na przeciekach, czy oficjalnych słowach i komunikatach Blizzarda.

Junkerqueen w Overwatch

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “McManus26” zwrócił uwagę na niedokończony model, jaki pojawił się na chwilę podczas całej prezentacji Blizzarda. Wygląda on podobnie do tego, co widzieliśmy w przypadku Junkerqueen.

MODEL, JAKI BYŁ POKAZANY W JEDNYM Z UJĘĆ PODCZAS BLIZZCONLINE 2021

I faktycznie, może to być nowa bohaterka, lub jej zarys. Choć jest tu pokazana klasyczna “T-Pose”, to po kolcach na rękach da się rozpoznać, że może chodzić o Królową JunkerTown. Pytanie, czy to zwykłe przeoczenie, czy może umieszczono to specjalnie jako jeden z bardzo wielu easter eggów.

System klanów w Overwatch 2?

Drugą ciekawostką jest coś, co również wzbudziło duże emocje. Chodzi tutaj konkretnie o potencjalny system klanów. Nie należy tego traktować jako coś potwierdzonego, ale rzeczywiście pod nickiem gracza, po prawej stronie znajduje się zielony napis “Clan C9”.

CLAN C9 POD NICKIEM GRACZA

To oficjalne materiały Blizzarda, więc nie ma tutaj mowy o jakimś przekręcie. Sam Blizzard chciał, by gracze dostrzegli “Clan C9” i tak też się stało. Pytanie, czy można to traktować jako zapowiedź?