w

Abomasnow nową Mega Ewolucją w Pokemon GO. Kto pojawi się w legendarnych rajdach w grudniu?

W grudniu do gry zawita nowa Mega Ewolucja. Wiadomo też, kto będzie bossem rajdów 5-gwiazdkowych.


Grudzień zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w Pokemon GO pojawi się wiele nowości. Znane są już tematyczne godziny (zobacz: Rozpiska grudniowych Spotlight Hours w Pokemon GO. Jakie Pokemony się pojawią?) czy nagrody za Research Breakthrough (w tym miesiącu zdobyć będzie można aż dwa Pokemony – Jakiego Pokemona można otrzymać z grudniowego Research Breakthrough w Pokemon GO?).

Przyszedł czas na ogłoszenie legendarnych rajdów oraz tego, jaka nowa Mega Ewolucja pojawi się w grze. Zapowiada się ciekawie.

Debiut Mega Abomasnowa w Pokemon GO

W oficjalnej zapowiedzi twórców przeczytać można:

Mega Abomasnow pojawi się w Mega Rajdach od wtorku 1 grudnia 2020 roku, zastępując Mega Blastoise’a. Do tego czasu Mega Blastoise będzie pojawiać się częściej w tego typu rajdach, więc nie zapomnijcie się z nim zmierzyć!

Abomasnow to Pokemon typu grass i ice. Pochodzi z regionu Sinnoh i pojawił się w generacji IV. Jest szczególnie podatny na ogień (256%), ale również na ataki typu flying, poison, rock, bug, steel i fighting (160%). Słabo działają na niego ataki typu electric, grass, water i ground (63%).

ZOBACZ – Poradnik do aktualnych rajdów w Pokemon GO – kto pojawi się jako boss w ramach Lake Legends Event?

Kyurem powraca do legendarnych rajdów

Kolejną istotną nowością jest to, że grudniu w 5-gwiazdkowych rajdach pojawi się Kyurem. Co ciekawsze – Pokemon będzie ich bossem przez cały miesiąc.

Legendarny Pokemon Kyurem będzie pojawiał się w pięciogwiazdkowych rajdach od wtorku 1 grudnia 2020 roku do piątku 1 stycznia 2021 roku.

Kyurem to legendarny lodowy smok z generacji V. Pochodzi z regionu Unova. Jest podatny na ataki typu fairy, steel, dragon, rock i fighting (160%) i odporny na water, grass  i electric (63%).

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go