w

Aktualizacja inventory oraz zwiększenie maksymalnej pojemności plecaka w Pokemon GO

Co nowego pojawiło się w Pokemon GO? Ile aktualnie wynosi maksymalna pojemność plecaka graczy?


Twórcy Pokemon GO regularnie wprowadzają aktualizacje, czasem drobne, a czasem naprawdę solidne, które wprowadzają dużą dawkę nowości.

Bywa, że pomniejsze odświeżenia sklepu czy niektórych funkcji nie są od razu zauważone, ale gdy się im przyjrzy, widać, że poprawiają komfort gry i ułatwiają np. przeszukiwanie przedmiotów. Tak stało się i teraz, dzięki nowemu rozplanowaniu itemów w plecaku graczy. To oczywiście nie koniec nowości.

Nowości w Pokemon GO

Znany w środowisku Pokemon GO gracz – Leek Duck – podsumował ostatnie usprawnienia w grze. Nie mowa tutaj o eventach, ale o odświeżeniu pewnych elementów rozgrywki, takich jak np. inventory.

Tak, jak było wspomniane wcześniej, twórcy starają się regularnie aktualizować tytuł o kieszonkowych stworkach, by granie w Pokemon GO było satysfakcjonujące.

Pierwsza z ciekawych nowości dotyczy czytelności ekwipunku z przedmiotami. Jak większość graczy Pokemon GO wie, przeszukiwanie plecaka, gdy ma się uzbierane naprawdę dużo różnych rodzajów itemów, potrafiło być irytujące. Szczególnie w momentach, gdy chciało się na szybko wyrzucić zbędne przedmioty i zrobić miejsce na nowe.

Aktualizacja ekwipunku dodała dwie nowe pomocne funkcje: przedmioty posortowane w kategoriach oraz możliwość wyświetlenia swoich itemów w siatce. Te funkcje ułatwią graczom znalezienie przedmiotów do użycia lub wyrzucenia z plecaka. 

Zdjęcie

Druga nowość związana jest z rozmiarem plecaka gracza. Maksymalna liczba przedmiotów, które można w nim przechowywać, ponownie została zwiększona.

Można teraz kupić więcej Pokemon Storage (miejsce na Pokemony) i Item Storage (miejsce na przedmioty). Maksymalna liczba stworków została zwiększona do 6200, a maksymalna liczba przedmiotów do 5200 (w obydwu przypadkach powiększono ją o 50 slotów). 

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go