w

Czwarty listopadowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy będzie można go odebrać?

W grze pojawiła się kolejna paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


Wczoraj w Pokemon GO odbył się listopadowy Dzień Społeczności, którego głównym bohaterem był mały elektryczny stworek wprowadzony w generacji IV – Shinx. Również wczoraj zakończyło się wydarzenie Pokemon Brilliant Diamond and Shining Pearl.

Nowy tydzień zaczyna się jak zwykle kolejnym boxem, którego można odebrać w sklepie. Co tym razem zawiera?

Czwarty listopadowy box w Pokemon GO

Listopadowe boxy, tak jak te w poprzednim miesiącu, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 22 listopada (poniedziałek) do 29 listopada 2021 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 10 x Great Ball,
  • 10 x Pinap Berry,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się wydarzenie związane z Edem Sheeranem. Event potrwa do 30 listopada do godziny 22:00. Z tej okazji pojawi się wiele atrakcji, w tym m.in. niespodzianki za robienie zdjęć, nowe tematyczne naklejki, eventowe Pokemony pojawiające się na dziko i nie tylko.

Po rozpoczęciu wydarzenia gracze będą mogli użyć specjalnego kodu – VVM87WGMMUZHTB8X, który da im eventową bluzę. Trzeba pamiętać, że kod jest aktywny dopiero od godziny 20:00.

Opcja z wpisywaniem kodu bezpośrednio w aplikacji działa u posiadaczy urządzeń z Androidem, natomiast użytkownicy systemu iOS muszą odebrać swoje nagrody przez logowanie na stronie Niantic.