w

Czym jest Pokemon GO Plus+? Automatyczne łapanie Pokemonów, monitorowanie snu i więcej

Pojawiły się informacje o nowym akcesorium związanym z grą o kieszonkowych stworkach.


Automatyczne łapanie stworków, które pojawią się w okolicy? Brzmi dobrze, szczególnie jeśli jest się graczem, który nie lubi przegapiać żadnych okazji.

Brzmi jeszcze lepiej, jeśli doda się do tego Special Research z unikatowym wyglądem znanego Pokemona i nie tylko. Właśnie to oferuje ogłoszona nowość o nazwie Pokemon GO Plus+. Czym jest ten tajemniczy gadżet i kiedy będzie można go zakupić?

O co chodzi z Pokemon GO Plus+?

W sieci pojawiły się informacje o nowym akcesorium, które ma pomóc w łapaniu stworków w Pokemon GO.

Taki wpis można przeczytać na oficjalnej stronie gry:

Wkrótce będziecie mogli sparować Pokemon GO z urządzeniem Pokemon GO Plus +, które pojawi się w sprzedaży w lipcu!

Pokemon GO Plus + pozwala grać bez konieczności spoglądania na telefon.
Będziecie mogli rzucać Pokeballami, by łapać dzikie stworki oraz automatycznie kręcić PokeStopami i zbierać z nich przedmioty. Ponadto za naciśnięciem jednego przycisku zmienicie Pokeballe na Greatballe lub Ultraballe.

Za pomocą Pokemon GO Plus + możecie także monitorować swój sen. Wystarczy, że naciśniecie środkowy przycisk i położycie urządzenie przy poduszce.

Funkcje wykorzystujące dane dotyczące snu zostaną dodane do Pokemon GO w przyszłości. Mamy nadzieję, że sparujecie swoją grę z Pokemon GO Plus + i skorzystacie z nich, gdy tylko będą gotowe!

W poście od znanego gracza – Leek Ducka, który wielokrotnie ogłaszał przeróżne przecieki i nowości, przeczytać można, że:

Podłączenie urządzenia do Pokemon GO pozwoli także na uzyskanie nowego Special Researchu, dzięki któremu będzie można spotkać Snorlaxa noszącego nocną czapkę.

Urządzenie będzie dostępne od 14 lipca 2023 roku. Nie ma jeszcze ani słowa na temat jego ceny. 

Jako że na razie nie podano ceny nowego urządzenia, trudno stwierdzić ile osób będzie mogło się na nie skusić. Niewykluczone, że wielu fanów uzna, że tego typu dodatki nie są im potrzebne. Nie oznacza to, że gadżet nie sprzeda się dobrze – Pokemon GO ma wielu oddanych fanów na całym świecie, którzy z przyjemnością zakupią tego typu akcesorium.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go