Ten gracz Pokemon GO poświęcił dużo czasu, by osiągnąć perfekcyjne powiadomienie o wyklutych jajkach

Pokemon Go

Reklama

Jeden z fanów Pokemon GO postanowił, że wykluje w jednym momencie każdy typ jaj z gry.

Reklama


Społeczność mobilnej gry o kieszonkowych stworkach jest naprawdę kreatywna i lubi wymyślać wyzwania, które nie są tak naprawdę częścią rozgrywki i nie dają specjalnych bonusów – po prostu jakiś gracz wpada na dziwny pomysł i robi wszystko, by go zrealizować.

W internecie można trafić na wiele tego typu niewiarygodnych challenge’y. Są tacy, którzy decydują się na wbijanie poziomu konta bez łapania Pokemonów (zobacz: Szalone wyzwanie jednego z graczy Pokemon GO – leveluje konto bez łapania stworków) czy uczestnictwa w jakichkolwiek walkach. Niedawno pojawił się artykuł o graczu, który chce osiągnąć maksymalny level na koncie, które nie dołączyło do żadnego z trzech dostępnych teamów (Ten gracz Pokemon GO wbił 37 poziom konta w pacyfistyczny sposób. Co dokładnie robił?).

Obecnie hitem stał się screen jeszcze innego fana tytułu, który poświęcił dużo czasu na to, by idealnie zgrać wyklucie każdego typu jajka, jaki tylko istnieje w grze.

Reklama

Perfekcyjne zestawienie wykluwających się jaj

Na Reddicie Pokemon GO pojawił się wpis, w którym jeden z graczy pokazał idealny moment wyklucia 5 typów jajek, które są dostępne w grze.

Jak wiadomo, tytuł oferuje różne rodzaje jaj, które wymagają innego dystansu do przejścia. Każdy typ oferuje inne gatunki Pokemonów. Różni się też to, w jaki sposób można zdobyć konkretne jajko. Dla przykładu jaja 7-kilometrowe wypadają z prezentów od znajomych, a 12-kilometrowe można zdobyć po pokonaniu lidera Team Go Rocket.

Użytkownik Reddita włożył wiele pracy w to, by w końcu zobaczyć perfekcyjne zestawienie wykluwających się jaj. Wygląda to tak:

Wydawać by się mogło, że tracenie czasu na coś takiego jest kompletnie bezsensowne, ponieważ nie ma znaczenia, jakie jajka wykluwają się w danym momencie.

Okazuje się jednak, że społeczność bardzo doceniła pomysł i zaangażowanie autora wpisu. Jego post stał się szalenie popularny i w niecałą dobę zdobył ponad 11 tysięcy pozytywnych reakcji. To sprawiło, że trafił na listę najpopularniejszych wpisów z całego miesiąca, mimo że został dodany ledwie poprzedniego dnia.

Jak widać, społeczność naprawdę docenia tego typu pomysły i lubi patrzeć, jak zdeterminowani gracze realizują je jeden po drugim.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej