w

Drugi październikowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się druga paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


Mimo że nie minęło nawet pół miesiąca, to w Pokemon GO działo się naprawdę sporo. Wczoraj zakończyło się wydarzenie związane z premierą najnowszego filmu z serii Pokemon – Secrets of the Jungle.

W sobotę odbył się październikowy Community Day, którego głównym bohaterem był Duskull (zobacz: Szczegóły dzisiejszego Duskull Community Day w Pokemon GO. Spis zadań i nagród). W grze dostępny był również box z okazji urodzin Niantic. Dziś do Pokemon GO trafiła kolejna paczka – cotygodniowy poniedziałkowy box.

Drugi październikowy box w Pokemon GO

Październikowe boxy, tak jak te w poprzednim miesiącu, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma się co martwić – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 11 października (poniedziałek) do 18 października 2021 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 5 x Hyper Potion,
  • 15 x Nanab Berry,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że już w tym tygodniu rozpocznie się halloweenowe wydarzenie w Pokemon GO.

Od piątku 15 października 2021 roku do niedzieli 31 października 2021 roku do Pokemon GO powróci upiorne wydarzenie związane z Halloween. Na wolności pojawią się stworki w przebraniach, a gracze otrzymają dostęp do nowego Special Research, które będzie utrzymane w halloweenowym klimacie.

Na oficjalnych kontach Pokemon GO zapowiedziano również to, że do gry trafi Galarian Slowking, który świetnie wpisuje się w mroczny klimat Halloween.

Więcej informacji na ten temat pojawi się w oddzielnym artykule.