w

Gracze Pokemon GO odkryli imię potrzebne do ewolucji Eevee w Sylveona. Dziwny błąd czy zapowiedź?

Społeczność Pokemon GO odkryła ciekawą rzecz związaną z bardzo popularną ewolucją Eevee.


Eevee to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych Pokemonów. Stworek pojawił się już w generacji pierwszej i wyróżniał się tym, że posiada ewolucje związane z różnymi typami. Z czasem dochodziło ich coraz więcej i tak oko dziś Eevee posiada aż 8 ewolucji. 7 z nich jest dostępne w Pokemon GO.

Ostatnia z nich – Sylveon – jest bez wątpienia naprawdę popularna. Fani z całego świata uwielbiają baśniową ewolucję Eevee i wyczekują, aż ta pojawi się w Pokemon GO. Okazuje się, że może się to stać już całkiem niedługo.

Sylveon w Pokemon GO

Jak wiadomo, w grze od Niantic Eevee może zostać ewoluowana w wybraną formę po wybraniu jej odpowiedniego imienia. Na przykład jeśli gracz chce otrzymać Espeona musi wybraną Eevee nazwać Sakura (więcej o imionach i ewolucjach, które gwarantują, można przeczytać tutaj: Wszystko, co trzeba wiedzieć o ewolucjach Eevee w Pokemon GO. Imiona, kontry, najwyższe CP).

Wielu fanów zastanawiało się, jak trzeba nazwać swojego stworka, by ten zapewnił wyczekiwaną przez społeczność ostatnią ewolucję – Sylveona. Jeden z graczy odkrył to imię i brzmi ono “Kira”.

Mimo że po zmianie nazwy w grze pojawiła się sylwetka wspomnianej formy, ewolucja Eevee nie była możliwa. Po próbie zrobienia jej, gra wyrzucała błąd połączenia.

ZOBACZ – Spis kwietniowych Field Research w Pokemon GO. Wszystkie nagrody, jakie można otrzymać

Inny gracz uwiecznił próbę ewolucji Sylveona na krótkim filmiku:

Posty o intrygującym odkryciu szybko stały się popularne i masa trenerów próbowała ewoluować Eevee na swoim koncie. Jak się okazuje – nie u każdego zmiana imienia podziała tak, jak można zauważyć na powyższym screenie czy filmie. U tych, u których sylwetka Sylveona pojawiła się na przycisku “Evolve”, próba ewoluowania zawsze kończyła się błędem.

Co to może oznaczać? Spora część społeczności twierdzi, że jest to dowód na to, że Niantic planuje dodanie ostatniej ewolucji Eevee do gry. W plikach prawdopodobnie są już informacje na ten temat, a wspomniany błąd może być zarówno niedopatrzeniem twórców, jak i celowym zabiegiem, by zwiększyć zainteresowanie wśród graczy.

Niestety nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na ten temat. Pozostaje czekać, aż Niantic zdradzi, kiedy Sylveon w końcu pojawi się w grze.