w

Spis kwietniowych Field Research w Pokemon GO. Wszystkie nagrody, jakie można otrzymać

Co można otrzymać za wykonywanie kwietniowych zadań Field Research w Pokemon GO?


Nadszedł kolejny miesiąc, a wraz z nim zapowiedziano wiele nowych atrakcji. Wśród nich nie mogło zabraknąć nowych Field Research, z których jak zawsze będzie można zdobyć wiele ciekawych stworków.

Zadania standardowo podzielone są na pewne kategorie, takie jak łapanie Pokemonów, walka w rajdach, questy związane z buddym lub znajomymi i tak dalej.

Field Research w kwietniu

Wiele atrakcji przewidzianych na kwiecień 2021 jest już znanych od jakiegoś czasu. Warto jednak przypomnieć je tym, którzy ominęli te informacje:

Przyszedł czas na kolejną rozpiskę – tym razem na Field Research, czyli typ zadań, z którego można zdobyć ciekawe nagrody.

Jeden z graczy przygotował grafikę pokazującą spis Pokemonów, jakie pojawią się w ramach Field Research w kwietniu. Jak widać, jest w czym wybierać. Poza tym, że dostępnych będzie wiele przeróżnych stworków, to zdecydowana większość z nich może trafić się w wariancie shiny.

ZOBACZ – Aktualny stan Pokemon GO okiem graczy. Czy w grze nastąpił przesyt atrakcji?

Czym są Field Research? To typ zadań losowanych po pokręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Pokemon Go