w

Jak zdobyć wędrującą formę Gimmighoula w Pokemon GO? Wszystko, co trzeba wiedzieć

Pokemon GO może się teraz łączyć z Pokemon Scarlet i Pokemon Violet.


Kończy się luty, więc przyszedł czas na ogłoszenie kolejnych atrakcji. Tym razem pojawiła się dobra wiadomość dla fanów innych tytułów z serii Pokemon, a konkretnie Scarlet i Violet. Twórcy gry mobilnej o kieszonkowych stworkach zapowiedzieli, że od teraz będzie można łączyć wspomniane tytuły.

Jakie korzyści będą mieli z tego gracze Pokemon GO? O co chodzi z tajemniczymi monetami i złotymi PokeStopami?

Gimmighoul, torba na monety i więcej

Pokemon GO może się teraz łączyć z Pokemon Scarlet i Violet

Gry Nintendo Switch Pokemon Scarlet i Pokemon Violet mogą od teraz połączyć się z Pokemon GO!

Wysyłaj pocztówki z Pokemon GO do Pokemon Scarlet i Violet aby mieć szansę spotkania wędrującej formy Gimmighoula i zebrać jego monety w grze od Niantic. Wysyłanie pocztówek będzie mieć wpływ na Twoje przygody w Paldei – w Pokemon Scarlet i Violet wzory na skrzydłach Vivillonów. które mieszkają w regionie Paldea dostosują się do miejsca wskazanego na Pocztówce.

Możesz użyć torby na monety, aby złapać Formę Wędrującą Gimmighoula

Wysyłając pocztówkę do Pokemon Scarlet lub Violet, będziesz mógł użyć „Torby na Monety” w Pokemon Go. Kiedy jej użyjesz, przez pewien czas w twoim otoczeniu pojawiać się będzie Forma Wędrująca Gimmighoula.

Wygląda na to, że Gimmighoule przyciąga uwielbiany przez nie wygląd torby przypominający skrzynię skarbów oraz brzdęk monet w niej. Profesor Willow zauważył, że Forma Wędrująca Gimmighoula chętniej powraca do skrzyni skarbów niż by zebrać monety, dlatego opracował „Torbę na Monety” i powierzył ją tobie.

Możesz jej użyć tylko raz dziennie poprzez wysłanie pocztówki. Mamy nadzieję, że codziennie będziesz korzystać z połączenia z Pokemon Scarlet i Violet!

Zbierz 999 monet, aby ewoluować wędrującą formę Gimmighoula w Gholdengo

Wręcz 999 Monet wędrującej formie Gimmighoula, aby ewoluować go w Gholdengo!

Zdobywanie monet jest możliwe dzięki łapaniu wędrującej formy Gimmighoula albo wędrowanie razem z nim. Dodatkowo możesz go zdobyć na Gholden PokeStopach.

Użyj Modułu Gholden Lure, by mieć szansę na zdobycie Monet Gimmighoula

Moduły Golden Lure można otrzymać poprzez wysyłanie wielu pocztówek do Pokemon Scarlet lub Violet. Przy użyciu Modułu Golden Lure, można zmienić PokeStop w jego złotą wersję, z której można zbierać monety Gimmighoula.

Wygląda na to, że ze złotego PokeStopu można otrzymać więcej przedmiotów niż ze zwykłego, a szczęściarze wśród trenerów mogą nawet trafić na Formę Wędrującą Gimmighoula.

Zbadaj świat wokół siebie, by zebrać monety i ewoluować Gimmighoula w Gholdengo

Jeśli już posiadasz Moduł Golden Lure, zamiast tego otrzymasz monety Gimmighoula.

Przez ograniczony czas PokeStopy mogą przybierać złoty kolor bez Golden Lure Module

Przez następne 24 godziny PokeStopy mogą samoczynnie przybierać złoty kolor — w ten sposób chcemy uczcić połączenie z grami Pokemon Scarlet i Violet.

Gimmighoul w formie wędrownej nie pojawi się przy złotych PokeStopach, jeśli nie użyto Golden Lure Module, ale trenerzy poszukujący skarbów nadal mogą znajdować monety przy obracaniu PokeStopów!

Przedmioty awatarów i naklejki

Nowe przedmioty awatarów związane z Gimmighoulem będą dostępne w sklepie w grze.

Dostępne będą także nowe tematyczne naklejki. Zdobyć je można przez obracanie PokeStopami, bezpośrednio ze sklepu oraz z prezentów od znajomych.

Jeden darmowy box zawierający 9 monet Gimmighoula będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich trenerów w sklepie w grze przez ograniczony czas.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go