w

Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w grudniu?

Jakiego Pokemona otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań w grudniu?


Rozpoczął się grudzień, więc przyszedł czas na ogłoszenie nowych atrakcji. Oczywiście, jak co miesiąc, twórcy ujawnili parę ciekawych informacji na temat tego, co pojawi się w aktualnym miesiącu. Wśród nowości nie może zabraknąć zapowiedzi Spotlight Hours, Community Day, rajdów i nie tylko.

Okazuje się, że za pieczątki w grudniu otrzyma się znanego i lubianego stworka, który zapewne ucieszy niejednego trenera. O jakiego Pokemona dokładnie chodzi?

Nagroda za Research Breakthrough w grudniu

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać, wykonując codziennie, przez siedem dni, minimum jedno dzienne zadanie w Pokemon GO (zakładka “Field”). Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu PokeStopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią w grudniu za zebranie siedmiu pieczątek każdy trener Pokemon GO otrzyma Deino. Jest to Pokemon typów dark oraz dragon i pochodzi z regionu Unova. Deino ewoluuje w Zweilousa, a następnie w Hydreigona.

Stworek został wprowadzony w generacji V.

Deino to mały niebieski Pokemon z czarnym futrem, które zakrywa mu głowę i szyję. Włosy na czubku jego głowy przybierają kształt małego rogu. Ogon stworka wygląda tak, jakby został odgryziony. Co ciekawe – Deino to Pokemon, który jest niewidomy.

Porównanie wersji zwykłej i shiny:

Statystyki, kontry i najlepsze ataki

Pokemon jest podatny na ataki typu fairy (256%), fighting, bug, ice oraz dragon (160%) oraz odporny na ataki typu ghost, fire, water, grass, electric, dark (63%) i psychic (39%.).

Jego bazowe statystyki prezentują się następująco:

  • Attack: 116
  • Defense: 93
  • Stamina: 141

Maksymalne CP na 40 levelu konta wynosi 1 062.