w

Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w lipcu?

Jakiego Pokemona otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań w lipcu?


Kończy się czerwiec, zaczęły się wakacje, a w Pokemon GO przyszedł czas na ogłoszenie atrakcji, które trafią do gry w lipcu. Twórcy poinformowali już o tym, kto będzie bohaterem najbliższego Community Day, które odbędzie się 17 lipca.

Wiele osób zapewne zastanawia się, jakiego Pokemona będzie można dostać za zbieranie pieczątek w ramach Research Breakthrough. Okazuje się, że w najbliższym miesiącu będzie to dobrze znany stworek z generacji I.

Nagroda za Research Breakthrough w lipcu

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać za wykonywanie codziennie, przez siedem dni, minimum jednego zadania dziennie w Pokemon GO (zakładka “Field”).

Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu PokeStopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią w lipcu za zebranie siedmiu pieczątek każdy trener Pokemon GO otrzyma Lickitunga. Jest to Pokemon typu normal. Ewoluuje w Lickilicky’ego przy użyciu Sinnoh Stone’a.

Porównanie wersji zwykłej i shiny:

Statystyki, kontry i najlepsze ataki

Pokemon jest podatny na ataki typu fighting (160%), a także odporny na ataki typu ghost (39%).

Jego bazowe statystyki prezentują się następująco:

  • Attack: 108
  • Defense: 137
  • Stamina: 207

Maksymalne CP na 40 levelu konta wynosi 1 411.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Pokemon Go