w

Ostatni czerwcowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

Dziś do gry trafiła ostatnia paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


W ubiegły weekend odbył się czerwcowy Community Day, którego bohaterem był Deino. Była to ostatnia większa atrakcja w aktualnym miesiącu – gracze Pokemon GO przygotowują się na lipiec, który jak zawsze przyniesie sporo interesujących wydarzeń i bonusów.

Zaczął się nowy tydzień, więc przyszedł czas na ujawnienie ostatniej paczki z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca. W tym tygodniu gracze otrzymają jeszcze inną zawartość, ponieważ wśród itemów pojawi się Charged TM. Co jeszcze można otrzymać?

Ostatni czerwcowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022 roku, tak jak te z poprzedniego, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 27 czerwca (poniedziałek) do 4 lipca 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 10 x Ultra Ball,
  • 1 x Charged TM,
  • 5 x Hyper Potion.

Warto przypomnieć, że jutro odbędzie się ostatnia czerwcowa Spotlight Hour. Bohaterem czwartej tematycznej godziny będzie Pokemon niespodzianka. Twórcy jeszcze nie zdradzili konkretnej nazwy stworka. Nie wiadomo też, jaki bonus będzie aktywny. Pozostaje czekać na więcej informacji.

Rozpiskę Spotlight Hours na aktualny miesiąc można przeczytać tutaj – Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w czerwcu. Jakie Pokemony się pojawią?.

Informacje na temat tematycznych godzin w lipcu pojawią się najprawdopodobniej w najbliższych dniach.