w

Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w listopadzie?

Jakiego Pokemona otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań w listopadzie?


Zaczął się listopad, a każdy nowy miesiąc w Pokemon GO to wiele interesujących atrakcji. Twórcy ogłosili już comiesięczne aktywności, wśród których jest oczywiście nowa nagroda w ramach Research Breakthrough.

Kogo tym razem będzie można otrzymać za codzienne zbieranie naklejek? Być może niektórzy będą zaskoczeni, ponieważ będzie to bardzo znany stworek z pierwszej, czyli kultowej generacji Pokemonów.

Nagroda za Research Breakthrough w listopadzie

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać za wykonywanie codziennie, przez siedem dni, minimum jednego zadania dziennie w Pokemon GO (zakładka „Field”).

Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu PokeStopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią w listopadzie za zebranie siedmiu pieczątek każdy trener Pokemon GO otrzyma Starmie. Jest to Pokemon typów water i psychic. Pochodzi z regionu Kanto. Starmie to ewolucja Staryu, nie ewoluuje w innego stworka.

Porównanie wersji zwykłej i shiny:

Starmie wydaje się być stylizowaną rozgwiazdą. Biorąc pod uwagę jego powiązania z przestrzenią kosmiczną, może być także nawiązaniem do prawdziwych gwiazd. Ze swojego rdzenia Pokemon może emitować fale elektryczne, które są wystarczająco silne, aby dotrzeć do najdalszych części wszechświata.

Statystyki, kontry i najlepsze ataki

Pokemon jest podatny na ataki typu bug, ghost, grass, electric oraz dark (160%), a także odporny na ataki typu fighting, steel, fire, water, psychic i ice (63%).

Jego bazowe statystyki prezentują się następująco:

  • Attack: 210
  • Defense: 184
  • Stamina: 155

Maksymalne CP na 40 levelu wynosi 2 584.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go