w

Karty walentynkowe od Niantic i darmowe Raid Passy w Pokemon GO

Twórcy z okazji walentynek przygotowali dla graczy różne atrakcje.


Parę dni temu pojawił się artykuł o walentynkowym evencie, który trafi do Pokemon GO – Zapowiedź walentynkowego eventu w Pokemon GO. Co trzeba wiedzieć?.

Dziś 14 lutego, więc jest to święto zakochanych. Niantic postanowiło dać graczom coś jeszcze, więc opublikowało kilka kart walentynkowych (wypełnionych i pustych, które można zapełnić wedle uznania), które można wysłać ukochanej osobie. Do tego w grze pojawił się box z darmowymi Raid Passami.

Karty walentynkowe z Pokemon GO

Na oficjalnym profilu Pokemon GO pojawiły się posty z grafikami związanymi z dniem zakochanych. Początkowo były to dwie kartki z rymowankami nawiązującymi do gry.

Niantic opublikowało nieco później także puste grafiki, w tym jedną z profesorem, które można wypełnić wedle własnego uznania. Twórcy zachęcali społeczność do tworzenia własnych rymowanek z motywem Pokemonów.

ZOBACZ – Wszystko o lucky Pokemonach w Pokemon GO. Czym są i jak je zdobyć?

Poza tym w grze pojawił się nowy darmowy box, który zawiera 3 Remote Raid Passy. Można go odebrać w sklepie. Warto wspomnieć, że z okazji walentynek w Pokemon GO pojawiły się zupełnie nowe rajdy. Zdobyć z nich można m.in. Munnę, Alomomolę, Galladę czy Gardevoir.