w

Minusowe PokeCoiny na koncie w Pokemon GO? Jeden z graczy pokazał, że to możliwe

Jeden z graczy Pokemon GO pochwalił się dość nietypową liczbą PokeCoinów na swoim koncie.


PokeCoiny to waluta w Pokemon GO. Można za nie kupić przeróżne rzeczy, od dodatkowego miejsca w plecaku, po przedmioty kosmetyczne, naklejki, dodatkowe inkubatory, PokeBalle i nie tylko. Co prawda gra bez wydawania PokeCoinów jest możliwa, ale zdecydowanie trudniejsza i uciążliwa. Podstawowe miejsce w plecaku jest dość ograniczone, tak samo jak maksymalna liczba posiadanych Pokemonów.

Na szczęście nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać. PokeCoiny można zdobywać bez wydawania realnych pieniędzy, jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ ich dzienny limit wynosi 50. Istnieje wielu graczy, którzy nie wydali na grę nawet złotówki, a uzbierali pokaźne sumy waluty premium właśnie przez konsekwentne nabijanie jej każdego dnia.

O ile spora ilość PokeCoinów nie jest już taka szokująca, to raczej mało kto kiedykolwiek spotkał się z sytuacją, w której licznik w sklepie pokazywałby wartości ujemne. Jeden z graczy “pochwalił się” tym, jak bardzo jest biedny i pokazał innym, że ma na swoim koncie minusową liczbę PokeCoinów.

Minusowe PokeCoiny w Pokemon GO

Gracz o nicku Dedoorath wrzucił do internetu zdjęcia zrobione jednym ze swoich telefonów. Na jednym z nich grał w Pokemon GO i zauważył, że na jego koncie jest ujemna ilość PokeCoinów.

Uznał, że ten widok jest dość zabawny, więc podzielił się nim z resztą społeczności. Gracz podpisał umieszczone zdjęcia w następujący sposób:

Ummm, myślę, że jestem biedny. 

Komentujący zastanawiali się, jak to w ogóle możliwe, że ktoś posiada tak dziwną liczbę waluty premium. Niektórzy uznali, że jest to zwykły błąd. Inni stwierdzili, że najprawdopodobniej stało się tak, ponieważ gracz cofnął kupno PokeCoinów na swoim koncie. Gra zwróciła mu wydane pieniądze i wycofała zakupioną walutę. Zapewne w międzyczasie coś zostało kupione, przez co po zwrocie liczba Coinów na koncie wyglądała tak nietypowo.