Nowy ekran ładowania Pokemon GO ma specjalne znaczenie. Jaką wiadomość w nim ukryto?

Pokemon Go

Reklama

Autor grafiki na nowym ekranie ładowania w Pokemon GO wyjaśnił, co chciał przekazać za pomocą tego rysunku.


Jak pewnie większość graczy już zauważyła – wraz z nowym rokiem pojawił się odświeżony ekran ładowania. Wcześniej na grafice zaobserwować można było przeróżne stworki (w tym te z nowej generacji) bawiące się na śniegu.

Nowy obrazek jest zupełnie inny. Widać na nim bohaterkę, która wychodzi z jaskini i patrzy przed siebie. Brzmi dość zwyczajnie, ale okazuje się, że twórca grafiki chciał przekazać dość motywującą treść.

Wzruszający przekaz nowego ekranu ładowania

Reklama

Wydawać by się mogło, że grafiki na loading screenie to nic szczególnego. Ot ładny obrazek, który pojawia się na kilka sekund i szybko zostaje zapomniany.

Reklama

Autor najnowszej grafiki – Jason Marino – uznał, że tym razem nie będzie to zwykły rysunek, ale swojego rodzaju przekaz do wszystkich graczy. Jason podzielił się historią swojej pracy na Twitterze, opisując dokładnie, co chciał nią przekazać.

ZOBACZ – Spis styczniowych Field Research w Pokemon GO. Jakie Pokemony będzie można zdobyć?

Ten noworoczny ekran ładowania w Pokemon GO to coś, co MUSIAŁEM zrobić. Pozwólcie, że wyjaśnię dlaczego. Projektowanie loading screena nie polega na tworzeniu ładnego rysunku ani nie jest też wymówką, by wspierać mojego wewnętrznego nerda. Zamiast tego jest to okazja, by przynieść coś pozytywnego i miejmy nadzieję – zapadającego w pamięć. W tym roku był to idealny moment, by przynieść wam trochę NADZIEI.

Od lecącego po niebie feniksa, po tęczę po minionej burzy. Światło na końcu tunelu i początek nowej podróży. Rok 2020 był rokiem, o którym chcielibyśmy zapomnieć.

Jako osoba, która sama wiele przeszła, mogę śmiało powiedzieć z pozytywną energią i ogromem nadziei, że nie ma przeszkody, której nie moglibyśmy pokonać!

Mam więc nadzieję, że na końcu tej burzy znajdziemy światło i że ten ekran ładowania również będzie wam o tym przypominać.

Do wszystkich na całym świecie – głowy do góry i szczęśliwego Nowego Roku.

Jak widać, nowy ekran ładowania niesie ze sobą głęboki przekaz, który ma symbolizować nowy początek. Gracze Pokemon GO docenili intencje twórcy, uznając, że jego noworoczny prezent naprawdę chwyta za serce.

Rok 2020 był dla wielu naprawdę ciężkim okresem, a umieszczenie motywującej grafiki w lubianej przez wielu grze może poprawić humor i wywołać uśmiech. Pozostaje mieć nadzieję, że przekaz Jasona Marino trafi do jak największej grupy osób.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej