w

Spis styczniowych Field Research w Pokemon GO. Jakie Pokemony będzie można zdobyć?

Co można otrzymać za wykonywanie styczniowych zadań Field Research w Pokemon GO?


Wraz z nowym rokiem w grze pojawiło się wiele nowości. Gracze będą mogli wziąć udział w noworocznych rajdach, otrzymać nowego Pokemona za codzienne zadania, ale także dostać ciekawe stworki z nowych Field Research. Co ciekawego będzie można otrzymać i z jakiego typu questa?

Styczniowe Field Research

Wiele atrakcji przewidzianych na styczeń 2021 jest już znanych od jakiegoś czasu. Warto przypomnieć je tym, którzy ominęli te informacje:

Przyszedł czas na kolejną rozpiskę – tym razem na Field Research, czyli typ zadań, z którego można zdobyć ciekawe nagrody.

Jeden z graczy przygotował grafikę, pokazującą spis Pokemonów, jakie pojawią się w ramach styczniowych Field Research. Jak widać, jest w czym wybierać. Poza tym, że dostępnych będzie wiele przeróżnych stworków, to zdecydowana większość z nich może trafić się w wariancie shiny.

ZOBACZ – Jeden z graczy opłacił studia medyczne dzięki kartom Pokemon. Ile konkretnie były warte?

Czym są Field Research? To typ zadań losowanych po pokręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Pierwsze dzienne zadanie typu Field Research daje pieczątkę potrzebną do odblokowania Research Breakthrough.