w

Pierwszy lipcowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się pierwsza lipcowa paczka za 1 PokeCoina. Co można otrzymać tym razem?


Zaczął się nowy miesiąc, więc do Pokemon GO trafiło sporo nowych atrakcji. Wiadomo już, co będzie nagrodą za Research Breakthrough, kto będzie bohaterem lipcowego Community Day oraz jakie Spotlight Hours odbędą się w najbliższych tygodniach. Podano także rozpiskę legendarnych i Mega Rajdów oraz poinformowano, jak prezentują się lipcowe Field Research.

Z racji tego, że jest poniedziałek, do gry trafiła kolejna paczka za 1 PokeCoina. Tym razem zawiera tylko dwa przedmioty, jednak ich wartość jest całkiem spora i wiele osób na pewno się z nich ucieszy.

Pierwszy lipcowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022 roku, tak jak te z poprzedniego, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 4 lipca (poniedziałek) do 11 lipca 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • Fast TM,
  • Poffin.

Warto przypomnieć, że jutro odbędzie się pierwsza lipcowa Spotlight Hour. Ledyba otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków gracz dostanie podwójną liczbę punktów doświadczenia. Rozpiskę Spotlight Hours na aktualny miesiąc można przeczytać tutaj –  Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w lipcu. Jakie Pokemony się pojawią?