w

Spis lipcowych Field Research w Pokemon GO. Jakie nagrody można tym razem otrzymać?

Co można otrzymać za wykonywanie lipcowych zadań Field Research w Pokemon GO?


Zaczęły się wakacje, a lipiec w Pokemon GO jest zawsze miesiącem pełnym różnorakich atrakcji. Wiadomo już, co będzie nagrodą za Research Breakthrough, kto będzie bohaterem lipcowego Community Day oraz jakie Spotlight Hours odbędą się w najbliższych tygodniach.

Przyszedł czas na ogłoszenie nagród za Field Research. Jakie Pokemony będzie można otrzymać i co trzeba zrobić, by wykonać poszczególne zadania?

Field Research w lipcu

Na początek warto przypomnieć, czym są Field Research. Jest to typ zadań losowanych po zakręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Jak więc prezentuje się rozpiska Field Research, które będą dostępne w lipcu? Jeden z graczy przygotował grafikę pokazującą spis Pokemonów, jakie pojawią się w ramach wspomnianych zadań w aktualnym miesiącu.

Jak widać, lipiec zaoferuje graczom wiele ciekawych nagród. Pojawiło się kilka artykułów, które przedstawiają inne nowości, które trafiły do gry w aktualnym miesiącu.

Inne atrakcje przewidziane na lipiec:

Warto wspomnieć, że również w lipcu odbywają się urodziny gry. W tym roku Pokemon GO skończy 6 lat.