w

Primal Reversion w Pokemon GO – o co z tym chodzi? Co trzeba wiedzieć?

Twórcy Pokemon GO ogłosili, że w grze pojawi się coś, co ma dość ciekawą i tajemniczą nazwę.


Według najnowszej zapowiedzi udostępnionej przez Niantic do Pokemon GO trafi coś zupełnie nowego. Tym razem twórcy ogłaszają coś, co nazwali „pierwotną regresją”.

Tajemniczo brzmiąca nazwa będzie związana z konkretnymi stworkami. O co z nią dokładnie chodzi i jakich Pokemonów dotyczy?

Zupełnie nowy rodzaj mocy

Na oficjalnej stronie Pokemon GO pojawiła się informacja, że do gry zostanie dodane coś zupełnie nowego i jest to powiązane z Kyogre i Groudonem.

Trenerzy!

Nadciąga coś naprawdę dużego…

W Pokemon GO odkryto pierwotną regresję. Trenerzy będą mogli doświadczyć jej po raz pierwszy podczas wydarzenia Pokemon GO Tour: Hoenn – Las Vegas! Pierwotna regresja to zjawisko napędzane naturalną energią przekształcające wybrane Pokemony, i dające im nowy wygląd, poprawiające ich zdolności walki i nie tylko!

Do tej pory pierwotną regresję zaobserwowano w przypadku dwóch Pokemonów: legendarnych Kyogre i Groudonie, pochodzących z regionu Hoenn.

Po zebraniu wystarczającej ilości pierwotnej energii Kyogre i Groudon będą mogli przejść pierwotną regresję.

Pierwotną energię można zdobyć, pokonując Primal Kyogre’a lub Primal Groudona w rajdach bądź wypełniając określone zadania w ramach researchu.

Po przejściu pierwotnej regresji Primal Kyogre i Primal Groudon pozostaną w pierwotnej formie przez osiem godzin, a następnie powrócą do standardowych form. Im częściej Pokemon przechodzi pierwotną regresję, tym mniej pierwotnej energii ona kosztuje.

Nowe bonusy

Gdy Kyogre lub Groudon powróci do swojej pierwotnej formy, gracze otrzymają bonusy:

  • Jeśli Primal Kyogre będzie należeć do Waszej drużyny, ataki typu wodnego, elektrycznego i robaczego otrzymają bonusy w rajdach.
  • Jeśli Primal Kyogre będzie Waszym buddy, za złapanie Pokemonów typu wodnego, elektrycznego i robaczego otrzymacie dodatkowe XP i Candy.
  • Jeśli Primal Groudone będzie należeć do Waszej drużyny, ataki typu ognistego, trawiastego i ziemnego otrzymają bonusy w rajdach.
  • Jeśli Primal Groudon będzie Waszym buddy, za złapanie Pokemonów typu ognistego, trawiastego i ziemnego otrzymacie dodatkowe XP i Candy.
  • Pierwotny poziom Kyogre’a i Groudona będzie wzrastać wraz z każdym ich powrotem do pierwotnej formy, co zwiększy także ich bonusy.

Aby sprawdzić pierwotny poziom stworka i bonusy przyznawane na tym poziomie, należy przejść do strony Pokemona i wybrać ikonę pierwotnego poziomu (Primal Level).

Nowa kategoria w Pokedeksie

Kategoria w Pokedeksie dla Mega Pokemonów zostanie zaktualizowana. Teraz będzie zawierać także Pokemony, które przeszły pierwotną regresję.

Pokémon GO Tour: Hoenn

W określonych przedziałach czasowych będziecie mogli spotkać Primal Kyogre’a i Primal Groudona – wszystko rozpocznie się od wydarzenia Pokemon GO Tour: Hoenn – Las Vegas. Rajdy z pierwotnymi są bardzo podobne do zwykłych rajdów, tyle że Pokémony, z którymi przyjdzie Wam się zmierzyć, będą silniejsze od tych, które spotykaliście do tej pory.

Podczas wydarzeń Pokemon GO Tour: Hoenn – Las Vegas i Pokemon GO Tour: Hoenn – Global trenerzy będą mieli szansę ukończyć Field Research „Primal Surge”, co może zwiększyć ich szanse na spotkanie Primal Kyogre’a i Primal Groudona w rajdach.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go