w

Remote Raid Passy za 1 PokeCoina? Twórcy Pokemon GO zachęcają do Mega Rajdów

Reklama

Twórcy rozdają Remote Raid Passy praktycznie za darmo.

Reklama


Z okazji wprowadzenia Mega Ewolucji Niantic ogłosił, że gracze będą mogli otrzymać prawie darmowe Remote Raid Passy. Prawie, ponieważ cena jest symboliczna – 1 PokeCoin. Gdzie można je odblokować i do kiedy trzeba to zrobić?

Limitowany box z Remote Raid Passami

Każdy, kto gra aktywnie w Pokemon GO, wie, że ostatnio tematem numer jeden są Mega Ewolucje (zobacz: Zaskakujące nowości w Pokemon GO – zmiany w rajdach, nowe questy, Mega Ewolucje i nie tylko). Te są mocno związane z chodzeniem na Mega Rajdy, więc Niantic, by zachęcić graczy do tego typu aktywności, dodał do sklepu w grze nowego boxa. Ten kosztuje zaledwie 1 PokeCoin i zawiera 3 Remote Raid Passy.

ZOBACZ – Pokemony w Pokemon GO będą się od teraz respiły w większej ilości miejsc, także na wsiach

Twój mega wrzesień dopiero się zaczyna! Aby pomóc Ci cieszyć się tym aktualnym wydarzeniem, oferujemy nowy pakiet za 1 PokeCoina zawierający trzy Remote Raid Pasy. Box będzie dostępny w sklepie do środy 30 września 2020 roku. Pamiętaj, że aby go zakupić, musisz mieć mniej niż trzy Remote Raid Passy w swoim ekwipunku.

Remote Raid Passy umożliwiają dołączenie do dowolnego aktywnego rajdu, czy to w pobliżu gracza, czy z zaproszenia od znajomego (nawet z innej części świata). Twórcy zachęcają do przystępowania do bitew wraz z przyjaciółmi, ponieważ w Mega Rajdach liczy się szybkość – czym wcześniej pokona się przeciwnika, tym więcej nagród dostanie się po walce.

Warto wspomnieć, że nie tylko Mega Rajdy są ciekawą atrakcją podczas września. Ogłoszono także rozpiskę legendarnych Pokemonów, które pojawią się jako bossy w rajdach – Miesiąc legendarnych Pokemonów w Pokemon GO – co i kiedy pojawi się we wrześniu?.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go