w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w grudniu. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, jakie stworki otrzymają tematyczne godziny w grudniu.


Rozpoczął się grudzień, więc przyszedł czas na ujawnienie informacji na temat nowości, jakie pojawią się w grze w ramach aktualnego miesiąca. Gracze wiedzą już, jakiego Pokemona otrzymają za zbieranie pieczątek w ramach Research Breakthrough, więc warto przyjrzeć się kolejnej comiesięcznej atrakcji, jaką są tematyczne godziny, czyli doskonale znane Spotlight Hours.

W każdym miesiącu gracze mają szansę wziąć udział w 4 lub 5 takich godzinach, które są świetnym sposobem na zdobycie dużej ilości cukierków konkretnego gatunku Pokemona, a przeróżne bonusy pomagają w levelowaniu konta czy jeszcze większym pomnażaniu kolekcji cukierków. Kto otrzyma tematyczną godzinę w grudniu i jakie bonusy będą mu towarzyszyć?

Jakie Pokemony pojawią się w grudniu w ramach Spotlight Hours?

Tak jak w ubiegłych miesiącach, w grudniu Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na aktualny miesiąc zaplanowane są 4 takie godziny.

W grudniu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 7 grudnia 2021 Electabuzz otrzyma swoją własną godzinę, a za transferowanie stworków otrzyma się dwa razy więcej cukierków.

  • 14 grudnia 2021 – Spotlight Hour będzie związany z Magmarem, a za ewoluowanie Pokemonów zyska się podwójne punkty doświadczenia.

ZOBACZ – Ostatni listopadowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy będzie można go odebrać?

  • 21 grudnia 2021 – głównym bohaterem będzie Snover. Za łapanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 28 grudnia 2021 – ostatnia tematyczna godzina miesiąca będzie związana z Cubchoo, a za łapanie stworków otrzyma się dwa razy więcej cukierków.