w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w listopadzie. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, jakie stworki otrzymają tematyczne godziny w listopadzie.


W ostatnich dniach pojawiło się wiele zapowiedzi atrakcji, które trafią do Pokemon GO w listopadzie. Powoli kończy się aktualny miesiąc i już za parę dni zakończy się spore halloweenowe wydarzenie. Dziś wiadomo już, kto będzie bohaterem listopadowego Dnia Społeczności oraz kogo otrzymać będzie można za zbieranie codziennych naklejek w ramach Research Breakthrough.

Przyszedł czas na ogłoszenie kolejnej atrakcji, która co miesiąc pojawia się w grze. Mowa oczywiście o Spotlight Hours, czyli cotygodniowych godzinach, podczas których dany Pokemon pojawia się znacznie częściej, a gracze otrzymują jeden z wybranych przez twórców bonusów.

Kto tym razem pojawi się podczas wtorkowych tematycznych godzin? Okazuje się, że na listopad zaplanowano aż 5 tego typu małych eventów.

Jakie Pokemony pojawią się w listopadzie w ramach Spotlight Hours?

Tak jak w ubiegłych miesiącach, w listopadzie Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na nadchodzący miesiąc zaplanowane jest 5 takich godzin.

W listopadzie Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 2 listopada 2021 – Cacnea otrzyma swoją własną godzinę, a z łapanie stworków otrzyma się dwa razy więcej cukierków.

  • 9 listopada 2021 – Spotlight Hour będzie związany z Chinchou, a za transferowanie Pokemonów zyska się dwa razy więcej cukierków.

  • 16 listopada 2021 – głównym bohaterem będzie Turtwig. Za łapanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej Stardustu.

ZOBACZ – Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w listopadzie?

  • 23 listopada 2021 – Chimchar otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie Pokemonów dostanie się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 30 listopada 2021 – ostatnia tematyczna godzina miesiąca będzie związana z Piplupem, a za łapanie stworków otrzyma się dwa razy więcej cukierków.