w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w listopadzie. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, które stworki otrzymają tematyczne godziny w listopadzie.


Zaczął się listopad, więc przyszedł czas na ogłoszenie nowych atrakcji, które trafią do graczy przez najbliższe tygodnie. Twórcy Pokemon GO ogłosili już kilka rzeczy, więc gracze wiedzą, kto będzie bohaterem listopadowego Community Day lub jakiego stworka otrzyma się za Research Breakthrough.

Wiadomo też, że również w listopadzie odbędzie się następny klasyczny Dzień Społeczności, który wystartuje już za kilka dni.

Warto przyjrzeć się też Spotlight Hours, ponieważ w aktualnym miesiącu wypada aż 5 takich godzin. Jakie Pokemony będą pojawiać się w każdy wtorek? Jak zawsze stworki przyniosą ze sobą konkretne bonusy.

Które Pokemony pojawią się w listopadzie w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłych miesiącach, w listopadzie Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na jedenasty miesiąc 2022 roku zaplanowane jest aż 5 takich godzin.

W listopadzie Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 1 listopada 2022 – Duskull otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków otrzyma się podwójną ilość Stardustu.

  • 8 listopada 2022 – głównym bohaterem będzie Croagunk. Za ewoluowanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej punktów doświadczenia.

ZOBACZ – Społeczność Pokemon GO zwraca uwagę na to, co może być problemem wielu młodych graczy tego tytułu

  • 15 listopada 2022 – Spotlight Hour będzie związany z Porygonem, a za łapanie Pokemonów zyska się podwójną liczbę cukierków.

  • 22 listopada 2022 – Petilil otrzyma swoją własną godzinę, a za transferowanie stworków otrzyma się podwójną liczbę cukierków.

  • 29 listopada 2022 – bohaterem ostatniej tematycznej godziny będzie Hoothoot. Za ewoluowanie stworków każdy z graczy dostanie podwójną ilość doświadczenia.​
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go