w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w maju. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, jakie stworki otrzymają tematyczne godziny w maju.


Kilka dni temu ujawniono, kto będzie bohaterem majowego Community Day (zobacz: Zapowiedź majowego Community Day w Pokemon GO. Jaki Pokemon się pojawi?), a wczoraj gracze dowiedzieli się, jaki Pokemon będzie nagrodą za zbieranie pieczątek w ramach Research Breakthrough.

Czas ujawnić, jak prezentuje się rozpiska Spotlight Hours w maju. W piątym miesiącu 2022 roku będzie aż 5 tematycznych godzin, a każda z nich zaoferuje inny ciekawy bonus. Kogo tym razem będzie można złapać w dużej ilości?

Jakie Pokemony pojawią się w maju w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłych miesiącach, w maju Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na piąty miesiąc 2022 roku zaplanowano aż 5 takich godzin.

W maju Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 3 maja 2022 – Wingull otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków dostanie się dwa razy więcej cukierków.

  • 10 maja 2022 – Spotlight Hour będzie związany z Numelem, a za transferowanie Pokemonów zyska się podwójną liczbę cukierków.

ZOBACZ – Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w maju?

  • 17 maja 2022 – głównym bohaterem będzie Magikarp. Za ewoluowanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 24 maja 2022 – Seel otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków otrzyma się dwa razy więcej Stardustu.

  • 31 maja 2022 – bohaterem ostatniej tematycznej godziny będzie Pikipek. Gracze otrzymają podwójną liczbę punktów doświadczenia za łapanie Pokemonów.