w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w październiku. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, jakie stworki otrzymają tematyczne godziny w październiku.


​Twórcy Pokemon GO postanowili opublikować informacje na temat nadchodzących nowości. Jak zawsze pod koniec miesiąca pojawia się rozpiska przeróżnych atrakcji, które trafią do graczy. Wczoraj pojawił się artykuł na temat październikowego Research Breakthrough (zobacz: Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w październiku?).

Wiadomo też, kto będzie bohaterem październikowego Community Day. Jak można się spodziewać, będzie to stworek kojarzący się z Halloween (zobacz: Zapowiedź październikowego Community Day w Pokemon GO. Jaki stworek się pojawi?).

Przyszedł czas na ogłoszenie tematycznych godzin, które będą miały miejsce w każdym tygodniu przyszłego miesiąca. Oczywiście stworki dobrano tak, by kojarzyły się z halloweenowym klimatem.

Jakie Pokemony pojawią się w październiku w ramach Spotlight Hours?

Tak jak w ubiegłych miesiącach, w październiku Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na nadchodzący miesiąc zaplanowane są 4 takie godziny.

W październiku Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 5 października 2021 – Spotlight Hour będzie związany z Drifloonem, a za ewoluowanie Pokemonów zyska się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 12 października 2021 – głównym bohaterem będzie Gastly. Za łapanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej Stardustu.

ZOBACZ – Spis wszystkich przedmiotów i boxów ze sklepu Pokemon GO. Do czego są potrzebne i ile kosztują?

  • 19 października 2021 – Gothita otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie Pokemonów dostanie się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 26 października 2021 – ostatnia tematyczna godzina miesiąca będzie związana z Murkrowem, a za ewoluowanie stworków otrzyma się dwa razy więcej punktów doświadczenia.