w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO we wrześniu. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, które stworki otrzymają tematyczne godziny we wrześniu.


Skończyły się wakacje, a wraz z nimi wakacyjny sezon w Pokemon GO. Od 1 września gracze mogą cieszyć się zupełnie nowymi atrakcjami, ponieważ ruszył Season of Light. Minęło zaledwie kilka dni nowego miesiąca, a twórcy ogłosili już sporo interesujących eventów i bonusów. Jednym z nich będzie Psychic Spectacular, znane wśród fanów wydarzenie, które powróci z jeszcze większą ilością atrakcji.

Poza tym Niantic ujawniło jeszcze inne informacje, jak choćby Pokemona, którego w tym miesiącu otrzyma się za zbieranie pieczątek w ramach Research Breakthrough czy rozpiskę wrześniowych Spotlight Hours, którą można przeczytać poniżej. Jakie stworki się pojawią i jak wyglądają poszczególne bonusy?

Które Pokemony pojawią się we wrześniu w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłych miesiącach, we wrześniu Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na dziewiąty miesiąc 2022 roku zaplanowane są 4 takie godziny.

We wrześniu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 6 września 2022 – Munna otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków dostanie podwójną liczbę Stardustu.

  • 13 września 2022 – głównym bohaterem będzie Ralts. Za łapanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej doświadczenia.

ZOBACZ – Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO we wrześniu?

  • 20 września 2022 – Spotlight Hour będzie związany z Aronem, a za łapanie Pokemonów zyska się podwójną liczbę cukierków.

  • 28 września 2022 – bohaterem ostatniej tematycznej godziny będzie Minccino. Za transferowanie stworków każdy z graczy dostanie podwójną liczbę cukierków.​
Dołącz
Obserwuj
Więcej z Pokemon Go