w

Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO we wrześniu?

Jakiego Pokemona otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań we wrześniu?


Skończyły się wakacje, więc przyszedł czas na ogłoszenie atrakcji, które trafią do Pokemon go we wrześniu. Nowy miesiąc przyniesie nie tylko kolejne eventy, ale również nowy sezon – Season of Light. Będzie działo się naprawdę sporo.

W najnowszych zapowiedziach udostępnionych przez twórców przeczytać można o tym, jakiego stworka dostanie się za zbieranie pieczątek w ramach Research Breakthrough. Tym razem będzie to Pokemon z regionu Hoenn. Który dokładnie?

Nagroda za Research Breakthrough we wrześniu

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać za wykonywanie codziennie, przez siedem dni, minimum jednego zadania dziennie w Pokemon GO (zakładka “Field”).

Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu PokeStopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią we wrześniu za zebranie siedmiu pieczątek każdy trener Pokemon GO otrzyma Medichama. Jest to Pokemon typów fighting i psychic. Jest ewolucją Meditite’a. Nie ewoluuje w innego stworka.

Porównanie wersji zwykłej i shiny:

 

Statystyki, kontry i najlepsze ataki

Pokemon jest podatny na ataki typu flying, ghost i fairy (160%), a także odporny na ataki typu fighting oraz rock (63%).

Jego bazowe statystyki prezentują się następująco:

  • Attack: 121
  • Defense: 152
  • Stamina: 155

Maksymalne CP na 40 levelu konta wynosi 1 421.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Pokemon Go