w

Sekretne oblicze Polski czeka na odkrycie w Pokemon GO. Wszystko, co trzeba wiedzieć o evencie dla Polaków

Twórcy Pokemon GO ogłosili, że do gry trafi coś, co jest przygotowane z myślą o polskich graczach.


Przez lata polscy gracze Pokemon GO byli nieco zawiedzeni faktem, że wiele imprez związanych z grą odbywa się jedynie za granicą. Nie każdy gracz mógł pozwolić sobie na wyjazd np. do Stanów Zjednoczonych, by doświadczyć wielu interesujących atrakcji na żywo, a do tego poznać innych trenerów, którzy są tak samo zafascynowani kieszonkowymi stworkami, jak on.

Na szczęście Niantic w końcu wprowadza coś, co jest kierowane bezpośrednio do fanów z Polski. “Sekretne oblicze Polski czeka na odkrycie w Pokemon GO” to nowa kampania reklamowa, która ma zachęcić polskich graczy do wypróbowania gry (jeśli jeszcze tego nie zrobili) lub powrotu do niej po latach. Przewidziane są różne atrakcje i bonusy, które będą aktywne na terenie naszego kraju.

Wydarzenie Pokemon GO dla graczy z Polski

Na oficjalnej stronie Pokemon GO pojawiła się informacja o wydarzeniu przygotowanym dla fanów z Polski:

Trenerzy! Teraz jest doskonały czas na odkrywanie lub powrót do świata Pokemon GO! Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować kampanię reklamową zatytułowaną “Sekretne oblicze Polski czeka na odkrycie”. Zachęcamy zarówno nowych, jak i powracających do gry trenerów do odkrywania Polski z Pokemon GO – w towarzystwie znajomych i rodziny!

Aby uczcić tę okazję, przygotowaliśmy wyjątkowe bonusy w grze dostępne tylko dla trenerów w Polsce. Od 8:00 czasu lokalnego 24 sierpnia do 20:00 20 września 2022 roku gracze z Polski będą mogli skorzystać z następujących bonusów:

  • Balon przyniesie Wam sponsorowane prezenty.
  • W sklepie w grze znajdziecie bezpłatny zestaw przedmiotów.
  • Otrzymacie Timed Research “Old Friends, New Beginnings” (Starzy przyjaciele, nowe początki), dzięki któremu odnowicie więzi ze swoimi niektórymi ulubionymi pierwszymi Pokémonowymi partnerami!

ZOBACZ – Gracze Pokemon GO mają pewien problem. Chcieliby, by Dni Społeczności zostały wydłużone

Oprócz wymienionych bonusów w grze prawdziwy balon na ogrzane powietrze pojawi się w sierpniu nad wybranymi miastami w Polsce:

  • 24-25 sierpnia – Włocławek,
  • 25-26 sierpnia – Grudziądz,
  • 26-27 sierpnia – Legnica.

Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć, co uda się odkryć graczom z całej Polski podczas tej wyjątkowej akcji! Ruszajcie przed siebie!

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Pokemon Go