w

Spis sierpniowych Field Research w Pokemon GO. Jakie nagrody można tym razem otrzymać?

Co można otrzymać za wykonywanie sierpniowych zadań Field Research w Pokemon GO?


Zaczął się drugi miesiąc wakacji, więc do Pokemon GO trafiły nowe interesujące atrakcje. Wiadomo już, co będzie nagrodą za Research Breakthrough, kto będzie bohaterem sierpniowego Community Day oraz jakie Spotlight Hours odbędą się w najbliższych tygodniach.

Przyszedł czas na ogłoszenie nagród za Field Research. Jakie Pokemony będzie można otrzymać i co trzeba zrobić, by wykonać poszczególne zadania?

Field Research w sierpniu

Na początek warto przypomnieć, czym są Field Research. Jest to typ zadań losowanych po zakręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Jak więc prezentuje się rozpiska Field Research, które będą dostępne w sierpniu? Jeden z graczy przygotował grafikę pokazującą spis Pokemonów, które pojawią się w ramach wspomnianych zadań w aktualnym miesiącu.

Jak widać, sierpień zaoferuje graczom wiele ciekawych nagród. Pojawiło się kilka artykułów, które przedstawiają inne nowości, które trafiły do gry w aktualnym miesiącu.

Inne atrakcje przewidziane na sierpień: