w

Spis styczniowych Field Research w Pokemon GO. Jakie nagrody można otrzymać?

Co można otrzymać za wykonywanie styczniowych zadań Field Research w Pokemon GO?


Rozpoczął się nowy rok – 2022. Gracze Pokemon GO mogli świętować jego przyjście podczas noworocznego wydarzenia, które rozpoczęło się wieczorem 31 grudnia 2021 roku. Wciąż można skorzystać z noworocznych atrakcji, ponieważ event potrwa do 4 stycznia (więcej informacji można znaleźć tutaj: Dziś startuje noworoczne wydarzenie w Pokemon GO. Spis wszystkich zadań i nagród).

Z racji tego, że rozpoczął się także nowy miesiąc, twórcy ogłosili wiele ciekawych atrakcji. W 2022 roku powrócą znane comiesięczne nagrody, takie jak m.in. stworek za zbieranie pieczątek w ramach Research Breakthrough. Wiadomo też, kto będzie bohaterem styczniowego Dnia Społeczności.

Przyszedł więc czas na ogłoszenie listy zadań typu Field Research, które będzie można wykonywać przez cały styczeń.

Field Research w styczniu

Na początek warto przypomnieć, czym są Field Research. Jest to typ zadań losowanych po zakręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Jak więc prezentuje się rozpiska Field Research, które będą dostępne w styczniu? Jeden z graczy przygotował grafikę pokazującą spis Pokemonów, jakie pojawią się w ramach wspomnianych zadań w aktualnym miesiącu.

To oczywiście nie koniec atrakcji na ten miesiąc. Tak prezentuje się lista innych ciekawych rzeczy, które przewidziane są na styczeń: