w

Tajemnicza zapowiedź nowego bossa rajdu w Pokemon GO. Kto już wkrótce pojawi się w grze?

Twórcy opublikowali kilka filmików zapowiadających zbliżające się nowości.


Koniec 2020 roku będzie obfitował w ogromną ilość zmian i atrakcji. Zapowiedziano między innymi wprowadzenie większego maksymalnego poziomu konta, systemu pór roku, bonusowego XPa do 1 stycznia czy aż dwóch Pokemonów z Research Breakthrough (zobacz: Jakiego Pokemona można otrzymać z grudniowego Research Breakthrough w Pokemon GO?).

Najwidoczniej to nie koniec nowości i niespodzianek ze strony Niantic, gdyż twórcy zaplanowali również nowego bossa rajdowego. Jak wyglądają zapowiedzi?

Nowy przeciwnik w rajdach

Rajdy to zdecydowanie coś, co gracze Pokemon bardzo lubią. Nie tylko ze względu na nagrodę, jaką jest nierzadko wyjątkowy stworek, ale również przez to, że sam rajd to ciekawa odskocznia od łapania Pokemonów, a w przypadku tieru 5 – także wyzwanie, do którego trzeba znaleźć grupę osób.

Na oficjalnym koncie Pokemon GO pojawiła się tajemnicza zapowiedź. Twórcy zamieścili krótki filmik z dopiskiem:

Ach, co to jest? Właśnie otrzymaliśmy wiadomość. Bądź na bieżąco, gdy będziemy to badać.

Video

ZOBACZ – Ile XPa potrzeba, by wbić 50 poziom w Pokemon GO? Ilość może nieźle zdziwić

Jak widać, zapowiedź trwa jedynie 20 sekund, choć wiadomo, że chodzi w niej o zbliżającego się rajdowego bossa. Niedługo potem na tym samym koncie pojawił się kolejny zwiastun, tym razem ukazujący różowe jajo i odliczanie czasu. Twórcy zwrócili się do społeczności:

Trenerzy, wygląda na to, że natknęliśmy się na tajemnicze jaja rajdu. Czy możecie pomóc nam zrozumieć to wszystko?

Video

Gracze zaczęli zgadywać, kto może wykluć się z zapowiadanych jajek. Padało sporo propozycji, w tym także z regionu Kalos, który jeszcze w tym roku zostanie wprowadzony do Pokemon GO. Z najczęściej proponowanych Pokemonów wymienić można Kecleona, Scatterbuga lub Rotoma.

Trzeci zwiastun przedstawiał to samo jajko, jednak sceneria zaczęła się różnić. Zamiast zielonych terenów za Gymem pojawił się śnieg pokrywający drzewa i polanę. W tle widać również lecący samolot.

Video

ZOBACZ – Niantic ponownie wprowadza bonusy, które mają zachęcić graczy Pokemon GO do pozostania w domu

Tym razem odpowiedź stała się prostsza. Lecący samolot przekazuje pewną wiadomość: numer 677. Łatwo znaleźć, że tą właśnie liczbą w Pokedeksie oznaczony jest Espurr, Pokemon typu psychicznego z generacji VI.

Przyszedł czas na ostatnią zapowiedź. Ponownie ta sama sceneria, jednak widać, że wokół Gymu nastała noc. Do filmu dopisano następującą wiadomość:

Świetne śledztwo, trenerzy! Właśnie otrzymaliśmy kolejną aktualizację. Po dalszej analizie potwierdziliśmy, że jaja rajdu zawierają Pokemona znalezionego po raz pierwszy w regionie Kalos.

Wspomniany wcześniej Espurr pochodzi właśnie z regionu Kalos.

Video

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go