Ten gracz strollował społeczność – „Pokemon GO zmusiło mnie do tego po 7 latach…”

Pokemon Go

Reklama

Fan gry od Niantic wrzucił posta, który początkowo wydawał się naprawdę tajemniczy.


Gracze różnych tytułów starają się na wszelkie sposoby zasłynąć w internecie. Na Reddicie zazwyczaj chodzi o chwytliwy tytuł wpisu, który zachęci innych do przeczytania całej wiadomości. Na pewno każdy choć raz trafił na posty, które zapewniały, że pokazują „najdziwniejszy błąd” czy „najlepszą akcję”. Tym razem jeden z fanów Pokemon GO postanowił zaciekawić graczy w nieco inny sposób – stwierdził, że gra w końcu dopięła swego i zmusiła go do czegoś, czego unikał od 7 lat. Co to było?

Zrobił to po 7 latach grania w Pokemon GO

Reklama

Na Reddicie Pokemon GO pojawił się tajemniczy wpis od pewnego użytkownika, który gra w tytuł od Niantic od momentu premiery, czyli 2016 roku. Autor posta twierdzi, że został zmuszony do czegoś, czego unikał przez ostatnie 7 lat.

Cała jego wypowiedź jest mocno tajemnicza, więc nic dziwnego, że sporo osób kliknęło w link i przeczytało historię do końca. Zrobiło to, by dowiedzieć się… że wpis jest prześmiewczy, bo nie chodzi o nic szokującego ani strasznego.

Reklama

Okazało się, że gra przekonała autora posta do spaceru. Jak to możliwe, że jest aktywnym graczem Pokemon GO od tylu lat i nigdy nie chodził na spacery?

Pokemon GO w końcu zrobiło to, co zamierzało zrobić… Po 7 latach grania z moją żoną, gdzie jedno z nas powoli jedzie samochodem, a drugie ma dwa telefony, by łapać stworki, obracać PokeStopy i wykluwać jajka, trafiliśmy dziś wieczorem na trasę, która nie przebiegała wzdłuż drogi. Musieliśmy zatrzymać samochód i wysiąść…

Dobra robota Pokemon GO. Udało ci się. Zmusiłeś nas do spaceru. 

W komentarzach niektórzy niedowierzali, że można grać tyle lat i nigdy nie wyjść na spacer. Trudno stwierdzić, czy autor wpisy mówił prawdę, czy wymyślił historię tylko po to, by wybić się w internecie. Nie obyło się bez żartów, w których pisano, że „gracz musi być Amerykaninem” lub że wpis był tak smutny, że jeden z użytkowników się rozpłakał.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej