w

Zaręczyny w stylu Pokemon? Gracze zakochali się w tym pomyśle. „Powiedziała tak!”

Społeczność fanów Pokemon jest zachwycona pomysłem jednego z graczy. Oto oświadczyny z motywem Master Balla.


Seria Pokemon od prawie 30 lat podbija serca graczy na całym świecie. Już dawno nie jest to jedynie gra czy anime, ale coś, co przeszło do różnych dziedzin życia. Fani przebierają się za ulubione postacie, używają motywu kieszonkowych stworków do dekoracji pokoju czy domu, projektują własne Pokemony, a nawet… zaręczają się z użyciem przedmiotów znanych z serii.

To właśnie zrobił jeden z fanów, który pochwalił się swoim pomysłem na Reddicie. Społeczność od razu pokochała tą nietypową formę oświadczyn.

Oryginalne oświadczyny

Od czasu do czasu zdarzają się przypadki, w których Pokemony mają wpływ na prawdziwe życie. I nie chodzi tutaj np. o to, że gracze Pokemon GO zwiększyli swoją aktywność fizyczną dzięki tej aplikacji. Mowa o czymś znacznie większym. Jeden z miłośników serii poszedł o krok dalej i wykorzystał motywy ze świata Pokemon, by oświadczyć się swojej partnerce.

Pochwalił się tym na Reddicie, wrzucając zdjęcie Master Balla, w którym znajdował się pierścionek zaręczynowy. Poza tym dołączył też kartę z pytaniem „Will you marry me?”. Autor wpisu w tytule zaznaczył, że wszystko przebiegło zgodnie z planem, a jego ukochana powiedziała „tak”.

Wielu użytkowników subreddita szybko zauważyło, że w tym przypadku korzystanie z Master Ball jest naprawdę pomysłowe.

Master Ball jest tutaj absolutnie genialny: Ma 100% współczynnik łapania. Jesteś geniuszem. 

Inny z graczy napisał:

Nie mogła odmówić, Master Ball daje 100% szansy na małżeństwo. 

Inni komentujący zachwycali się tym, jak uroczy był tego typu pomysł. Wiele komentarzy mówi o tym, że post jest przesłodki i aż chce się cieszyć szczęściem autora, nawet jeśli nigdy nie poznało się go osobiście.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go