w

Ten komunikat męczy graczy Pokemon GO – “Pojawia się za każdym razem, gdy włączam grę”

Społeczność Pokemon GO zgłasza, że część osób czuje się nękana pewnym powiadomieniem.


W grze od Niantic regularnie pojawiają się różne bugi i glitche. Niektóre z nich są nawet zabawne, przez co gracze wrzucają screeny z gry do internetu i tworzą do nich śmieszne podpisy. Inne błędy niestety nie są już tak wesołe, ponieważ potrafią skutecznie utrudnić rozgrywkę.

Tym razem nie chodzi jednak o błąd w GO Battle League, rajdach, Gymach, w wykonywaniu zadań czy odbieraniu nagród. Chodzi o pewne powiadomienie, które pojawia się u wielu graczy i nikt nie wie, jak się go pozbyć.

“Nowa odpowiedź od supportu”

Na Reddicie poruszono temat dziwnego powiadomienia, które “nęka” graczy Pokemon GO. Okazuje się, że wiele osób doświadcza ciągłego pojawiania się pewnego komunikatu. U niektórych jest on widoczny od razu po uruchomieniu gry.

Jeden z fanów podzielił się zrzutem ekranu, na którym widać, że dostał powiadomienie o “nowej odpowiedzi od supportu”.

Autor wpisu stwierdził, że powiadomienie wyskakuje za każdym razem, gdy włącza grę. Klikanie powiadomienia i sprawdzanie rzekomej nowej wiadomości niczego nie zmienia.

W komentarzach pod wpisem udzieliło się sporo osób. Z ich wypowiedzi wynika, że niejeden gracz miał do czynienia z tym dziwnym komunikatem.

Jeden z użytkowników Reddita napisał, że po raz pierwszy napotkał tego buga pod koniec ubiegłego tygodnia. Ktoś inny stwierdził, że widział ten glitch już w tamtym roku. Niestety okazuje się, że on ciągle powraca. Czasem coś powoduje, że komunikat znika i wszystko wraca do normy, ale nikt nie jest pewien, co trzeba zrobić, by się go pozbyć na dobre.

Kilka osób skomentowało, że regularnie zgłasza ten błąd do działu wsparcia. Jednak to nie pomaga w walce z nim i nie wiadomo, co można zrobić, by zapobiec kolejnemu wyświetlaniu tego komunikatu.

Niektórzy wysnuli teorie, że błąd powrócił przy okazji nowego wydarzenia w grze. Nie jest to oczywiście potwierdzone i może być to zwykły zbieg okoliczności.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go