w

To zdjęcie podbiło internet. Kierowca Ubera, który gra w nietypowy sposób w Pokemon GO

Jeden z graczy opublikował zdjęcie, które szybko stało się szalenie popularne wśród fanów Pokemon GO.


Pokemon GO to gra, która ma oddanych fanów na całym świecie. Niektórzy z nich nie tylko grają regularnie, ale również starają się wykorzystać każdą wolną chwilę na załapanie kolejnych stworków.

O ile nie ma nic dziwnego w graniu podczas spaceru, siedzenia w domu czy na przerwie w szkole lub pracy, tak widok osoby, która używa przez cały dzień kilku telefonów do łapania Pokemonów, może być dość niecodzienny.

Jeden z użytkowników Reddita podzielił się zdjęciem, na którym widać mocno specyficznego kierowcę Ubera. Ten nie tylko okazał się wielkim fanem Pokemon GO, ale w dodatku grał w ten tytuł na kilkunastu urządzeniach.

Fan Pokemon GO w Uberze

Na Reddicie Pokemon GO pojawiło się mocno nietypowe zdjęcie, które bardzo szybko stało się popularne. Jeden z użytkowników napisał, że zeszłej nocy jego przyjaciel jechał Uberem i zauważył coś, co aż prosiło się o uwiecznienie na zdjęciu. Okazuje się, że kierowca, na którego trafił, jest zagorzałym fanem Pokemon GO i gra w tytuł na kilkunastu telefonach.

Wnętrze samochodu zapełnione było urządzeniami mobilnymi, a na ekranie każdego z nich widać było włączoną grę od Niantic. Nie wiadomo dokładnie ile smartfonów tam było – niewykluczone, że znacznie więcej niż na zdjęciu.

Trzeba przyznać, że taki widok jest naprawdę niecodzienny. Oczywiście łatwo domyślić się, że opinie o zachowaniu kierowcy były naprawdę różne.

Część osób żartowało, że ktoś znalazł pomysł na biznes. Niektórzy doceniali, że człowiek ten woli nabijać wszystkie konta w „normalny” sposób, zamiast używać fake GPS i robić to bez wychodzenia z domu. Inni mocno krytykowali kierowcę, twierdząc, że takie zachowania psują zabawę z gry, ponieważ często kończy się to tak, że dany gracz z kilku kont masowo przejmuje Gymy w całej okolicy. O tego typu praktykach, które szalenie irytują społeczność, pojawiło się już kilka oddzielnych artykułów.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go