w

Trzeci lipcowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się trzecia lipcowa paczka za 1 PokeCoina. Co można otrzymać tym razem?


Wczoraj odbył się lipcowy Dzień Społeczności, którego głównym bohaterem był Starly, stworek typów normal i flying, wprowadzony w generacji IV. Gracze mogli skorzystać z wielu ciekawych bonusów i atrakcji, w tym oczywiście tematycznych zadań typu Special Research.

Zaczął się nowy tydzień, więc przyszedł czas na kolejnego boxa za 1 PokeCoina. Jak wiadomo, od jakiegoś czasu tygodniowe paczki nie zawierają już Remote Raid Passów ani podobnych zestawów itemów, jakimi zazwyczaj były PokeBalle i owoce.

Nowa zawartość mocno różni się od wcześniejszych. Co dokładnie można otrzymać?

Trzeci lipcowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022 roku, tak jak te z poprzedniego, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 18 lipca (poniedziałek) do 25 lipca 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • Rainy Lure Module.

Jak widać, najnowszy cotygodniowy box zawiera tylko jeden przedmiot, choć trzeba przyznać, że jest to item dość unikatowy i zapewne spodoba się niektórym graczom, którzy lubią korzystać z Lure Module różnego typu.

Rainy Lure Module przyciąga do PokeStopów szczególnie stworki typu wodnego, choć działa również na typ bug oraz electric. PokeStopy, na których zostanie umieszczony Rainy Lure Module, będą miały wokół siebie efekt deszczu.

Warto przypomnieć, że jutro odbędzie się trzecia lipcowa Spotlight Hour. Jej głównym bohaterem będzie Staryu. Za transferowanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej cukierków. Rozpiskę Spotlight Hours na aktualny miesiąc można przeczytać tutaj –  Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w lipcu. Jakie Pokemony się pojawią?