w

Trzeci październikowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

Przyszedł czas na kolejną paczkę z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


W grze pojawił się kolejny poniedziałkowy box. Gracze znów mogą zdobyć kilka cennych itemów za naprawdę niewielką cenę.

Odblokowane przedmioty mogą przydać się w aktualnym wydarzeniu, jakim jest świętowanie tegorocznego Halloween. Co tym razem można otrzymać?

Trzeci październikowy box w Pokemon GO

Październikowe boxy, tak jak te w poprzednim miesiącu, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się martwić – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 18 października (poniedziałek) do 25 października 2021 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 10 x Great Ball,
  • 15 x Pinap Berry,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że parę dni temu ruszyło naprawdę spore wydarzenie, które podzielone jest na dwa etapy. Od 15 października gracze mogą wziąć udział w nowych eventowych zadaniach, z których otrzymać można sporo cennych nagród (zobacz – W Pokemon GO ruszyło wydarzenie związane z Halloween. Spis zadań Special Research i więcej).

Część misji polega na łapaniu stworków konkretnego typu lub karmieniu ich owocami. Otrzymane z cotygodniowego boxa przedmioty mogą w tym pomóc, dlatego warto skorzystać z okazji i wziąć udział w halloweenowej zabawie.

Pierwszy etap wydarzenia potrwa do 22 października, czyli do piątku. W sobotę do gry trafią nowe rajdy oraz zadebiutują kolejne Pokemony, a wraz z nimi dostępna będzie świeża mechanika związana z wielkością stworka. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Halloween w Pokemon GO. Wszystko, co trzeba wiedzieć o tym wydarzeniu.

Cały event zakończy się 31 października.