w

Trzeci styczniowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

Dziś do gry trafiła trzecia paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


Wczoraj odbył się pierwszy w 2022 roku Community Day. Głównym bohaterem był Spheal, stworek typów lodowego i wodnego wprowadzony w generacji III. Gracze z całego świata mogli w dużej ilości złapać stworki tego gatunku, cieszyć się licznymi bonusami, w tym m.in. potrójnym EXPem za łapanie Pokemonów, a także otrzymali różne nagrody w ramach Special Research.

Wydarzenie zakończyło się wraz z końcem tygodnia. Zaczął się poniedziałek, a każdy poniedziałek to nowy box z przedmiotami. Co będzie zawierał tym razem?

Trzeci styczniowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022, tak jak te z poprzedniego roku, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 17 stycznia (poniedziałek) do 24 stycznia 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 10 x Ultra Ball,
  • 10 x Pinap Berry,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Ci, którzy przegapili wczorajszy Community Day, nie muszą się martwić, ponieważ w tym tygodniu gracze Pokemon GO będą mogli wziąć udział w podobnym wydarzeniu – Community Day Classic. Event odbędzie się w sobotę 22 stycznia 2022 roku. Więcej informacji na ten temat można przeczytać w osobnym artykule: Community Day Classic w Pokemon GO – czym jest? Kiedy się odbędzie?